Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy értsem ezt pontosan?...

Hogy értsem ezt pontosan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi edzéstervben írták h hétről hétre más sorrend. Ezt úgy értsem hogy például a hétfői mell-bicepsz-has edzésnél csináljak egy mellet, utána bicepsz,aztán megint mell, megint bicepsz és ezt cserélgessem minden héten, vagy először az összes mell gyakorlatot, aztán az összes bicepsz gyakorlatot, és azokon belül legyen más-más sorrend?


[link]



2012. máj. 17. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jól érted, csak egy izomcsoporton belül variáld a gyakorlatok sorrendjét. Tehát egyik héten sima padon kezdj fekvenyomással, másik héten pedig döntött padon kezdj egykezes súlyzóval. Tehát ezekre érti a variálást nem két különböző izomcsoportnál. Mell után a bicepsznél is mindig változtass valamit, vagy gyakorlatot vagy itt is sorrendet és az egykezes-kétkezes súlyok használatát is.
2012. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor lépj a következő gyakorlatra, ha végeztél az adott gyakorlat összes sorozatával. A gyakorlatok sorrendjét variálhatod.
2012. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor eddig jól csináltam szerencsére, mert úgy végeztem a gyakorlatokat hétről-hétre, ahogy te is leírtad, csak épp valamelyik nap gondolkoztam el ezen a dolgon. Köszi szépen a választ! :)
2012. máj. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!