Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt hogy értsem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy értsem? Nem tudom hová tenni.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik régóta és rám írt facebookon.Ennek nagyon örültem,és szó szót követett,jöttek a lájkok a képhez a hozzászólások,és tényleg normális meg minden,de ha azt mondom,hogy látni szeretném valahogy tereli a szót..kérdezték már,hogy mivan ha csak arra kellesz neki? De hát ilyesmiről szót sem ejtett..mindig írja az sms-eket,és mikor kérdeztem miért nincs barátnője,azt mondta,hogy szerinted miért beszélgetek veled?

Dolgozik,de ha szeretne akkor igazán lenne egy kis ideje,hogy összefussunk..de vajon miért nem akar?

Azt mondja hogy tetszek neki nagyon..akkor meg mire véljem? :(

17/L



2012. máj. 14. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs, sajnos nem tudom a választ, de nagyon érdekelne mit mondanak a többiek, mert én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát erre nehéz így választ adni talán félénk lehet a srác? volt már barátnője?
2012. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,volt már barátnője nem is egy..most is felhívott meg minden,de akkor meg mivan?:S
2012. máj. 14. 13:33
 4/6 nia96 válasza:
huha nehéz egy helyzet,de nekem is volt egy ilyen barátom aki rámirt és lajkolt és allig találkoztunk mert mindig más dolga volt :/ de szerintem kérdezz rá hogy mit is akar tölled,ha gyanusnak véled akkor gondoloj arra hogy csak kihasználni akar,mert sajnos vannak olyan pasik akik azért keresnek csajt hogy kielégitség magukat,sajnos tapasztaltam,és én hülye csak késöbb jöttem rá hogy kihasznál :/
2012. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóban szoktatok beszélni, személyesen ill telefonon? Lehet szoc fóbiás, egy haverom is attól szenved
2012. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nia96 válasza:
Háát szerintem jobb személyessen :/ mert ha telefonon akkor megint az jön ki hogy nem akarja látni :/
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!