Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vkinek nem jövök be, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkinek nem jövök be, lehet tenni érte, h ne így legyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2012. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit? :)
2012. máj. 6. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
megpróbálsz javítani a testi adottságaidon pl. fogyókúra, torna, adsz magadra kicsit.
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl kihozod magadból a legjobbat. Nem érdemes megváltozni. Elég, ha kicsit fejleszted magad. (:
2012. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Elmesélem az én történetemet!


21 éves, és még nem volt barátom. ebből adodig, hogy nem igazán jöttem be a pasiknak. csomo barátnőm van, szoval nem a belsőval van a gond. többen tetszettek már, de jött egy srác az életembe, akibe elsőre beleestem. egy közös ismerős által ismerkedtünk meg, ő foglalt volt, viszont tapadták rá a nők folyton. volt hogy ezt ki is használta, annak ellenére hogy barátnője volt. munkájábol adodoan sokat tudtunk beszélgetni, és eltelt egy év, mindent tudtunk egymásrol, nagyon jo barátok lettünk. és akkor már megmondta hogy tetszem neki, meg minden. pedig előtte mig nem ismert esélyem sem volt. első egy-két honapban a beszélgetéseket is én kezdeményeztem vele. akkor végülis nem lett semmi köztünk, mert hiába tetszett, már féltem elrontani a barátságot, főleg hogy ő még mindig foglalt volt. eltelt azota 4 év, az élett 200 kilométerre elválasztott minket, de még igy is tartjuk a kapcsolatot, ha nem is napi gyakorisággal, de heti 1x pár orat beszélgetünk.


azota is csak egy barátom volt, az sem sokáig, vagyis pasiknak még most sem kellek (sajnos), de hiszem, hogy egy nagyon jo pasinál is el lehet érni hogy megtetszen neki a belsőd.

2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat úgy, ahogy az utolsó leírta. De ha még megismerni sem hajlandó az illető, akkor esélytelen a dolog, sajnos. :(
2012. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!