Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi Jägermeistert kell...

Mennyi Jägermeistert kell ahhoz innia vkinek, hogy ne legyen matta részeg, de jól érezze magát!?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, nagyok a különbségek, és a pillanatnyi állapottól is függ. Csak kísérleti úton lehet eldönteni. Én például most nulla köbcenti Jägernél tartok, nem vagyok matt részeg, és tök jól érzem magam, tehát ez a minimum. :-)
2010. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
eggy üveggel
2010. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

egyén függő

ki h bírja

2010. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

apám 2 felestő matton van, de cak a jager-t ne bírja:D, másból megiszik normális mennyiséget.


nekem kell 12-13 h matt legyek, 8-10-től jól érzem magam

2010. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszer taccsra vágtam magam Unikummal, azóta nem bírom meginni egyiket se, szal embere válogatja. Amúgy egy átlag férfiembernek szerintem 3-4 feles és jól érzi magát. Ha nagy piás vagy akkor több.
2010. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok..
2010. jan. 30. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, attól még maradhatsz józan, lányoknak is jól áll. :-PP
2010. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
négyet.
2010. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy üvegel fizetsz akkor megmondom :D

amugy embertöl függö

1üvegel birtam+még erdömestert is ittam mellé

és nállam viszaköszönt de jol éreztem mgam semmire emlékazek képeketr nézegetem,és még ugy se

2010. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A legalattomosabb ital.(nekem a kedvencem volt amíg aktív voltam)Hogy miért?Na,figyusz!Megiszol egy felest.Egyedül nem érzi jól magát.Beküldesz még egyet,hogy társa legyen.Igen ám,de azok,ha már ketten vannak,összevesznek.Kell közéjük egy döntőbíró!Bemegy a harmadik!Akkor csend lesz,te pedig happy.Ha rám hallgatsz,vársz egy darabig mert a negyedik után GÁTSZAKADÁS!Akkor már véged lesz!És úgy,hogy nem veszed észre!Csak az a másnap ne lenne!!!Nagyon sok féle ital kipróbáltam,hű de soktól berúgtam!De a Jéger Matyitól forgott a legjobban az ágy!Nálam ez szakmai ártalom volt,ugyanis 21 évig kocsmáros voltam egy helyen.Summa summárum,lánynak nem való a Vadászmester,-mert ezt jelenti a név ha lefordítjuk-hanem vadászoknak lett kitalálva,hogy ne aludjanak el a vadászlesen.Állítólag koffein is van benne,ezért van az,hogy ha többet iszol belőle,iszonyatosan másnapos tudsz lenni tőle és nem bírsz aludni még 2 nap múlva se.Persze embere válogatja.Igyál inkább valami nőknek való édes "lónyálat".Mi egymás között így hívtuk azokat az édes "hiába"italokat.(hiába ittuk az istennek se tudtunk berúgni.)Szóval kislány vigyázva azzal a Matyival mert könnyen "transzpotrképes" leszel tőle.És "golyóérett"!Nem tudom érted-e ezeket a speciális kifejezéseket?De ha ez a célod?-sose tudni-,akkor hajrá!
2010. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!