Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem megy annyira a gyuras??

Miért nem megy annyira a gyuras??

Figyelt kérdés
5honapja gyurok,azelőt sose gyurtam konditeremben és kb olyan 40-45el tolom fekve,de néha 50 is kimegy,de azért inkáb a 40el szériázok,nem értem töbi haverom már többel tolja és ők is anyi ideje gyurnak,ez vmiért nem megy annyira,vagy ez normális súly ha 5honapja tolom,mert például tárogatást azt 60-65el tolom,akor ezt miért nem tudom
2009. jún. 25. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
... ne is gyúrjál mert ha nincsen rendben a kajád, nem fogsz fejlődni.
2009. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Most mit fikázzátok ?! Semmi baja nem lesz tőle . Most az , hogy nem tud rendesen kajálni , titeket mért zavar ? Ha szereti csinálni hadd csinálja . Lehet , hogy nem fog fejlődni túl jól , de nem is fog neki ártani . Amúgy ilyen esetben tömegnövelő port javasolnék , de nem tudom , hogy a fiatal korod miatt lehetséges-e . Amúgy nem lenne rossz ötlet a tojásrántotta , csak kicsit máshogy kell hozzáállni , és meg kell beszélni a szüleiddel , főképp anyukáddal , hogy neked erre lenne szükséged és megbeszélitek . És a csirkemellfilé rizzsel is egy nagyon jó kaja testépítőknek .
2009. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
utolso!kösz!majd megpróbálom lezsirozni!! jah am meg nem azt mondtam h egyáltalán nem fejlödök mer amikor nem gyurtam 31es karom van mosmeg 35ös szal.. csak azt mondtam h fekve nyomás nemmegy annyira meg pl mellem az gyenge de a vállam meg karom az elég durván erős;) ez amugy genetikátol füg nem?
2009. jún. 26. 14:30
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen , sok múlik a genetikán . Nyomd csak az ipart öcsi ;)
2009. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
18 éves vagyok 95-100kilovl szériázok 70kilosan nem feltétlenüla kajától függ, eddz ekményen, egyél fehérje dús kajákat utána előtte sok szénhidrátot és vegyél vm i tápkieget, ama heti 3 az ekvés bár ha abszolut ekzdővagy jó ja és 4 gyakorlat minimum mellre akkor garantált afejlődés
2009. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
az nemhiszem hgy igaz hogy megfelelő táplálkozás nélkül nincs fejlődés mert énse figyeltem sokat a táplálkozásomra és mégis felszettem egy év alatt 12 kiló izmot 15évesen napi kétszeri gyúrással és még élek... de nagyon fontos a táplálkozás is!!! sok sikert:D:D
2009. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hát basszus 15:08-as marha jó neked , 2 év alatt szedtem fel kb 10-et, kigyurtnak mondanak ,én meg vékonynak tartom magam
2010. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha 1 év alatt 12 kilót szedett fel, egészen biztos hogy zsír is jött fel.
2010. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
ha minden évben felszedtek min.10 kg-ot akkor 10 év mulva mekkorák lesztek? ja plusz a saját sulyotok. hát egy kicsitt gondolkozzatok ,meg a bajnokoknak is magass.
2010. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

azért szép is lenne minden évben + 10 kiló.

Általában a teljesen kezdők, amikor elkezdenek edzeni és meléé jól kajálni, bizony rohamosan nőni kezd a súlyuk.

Aztán ez a folyamat lelassul, és már évi 5 kiló tiszta izomnak is összetennéd a kezed.

2010. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!