Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem megy annyira a gyuras??

Miért nem megy annyira a gyuras??

Figyelt kérdés
5honapja gyurok,azelőt sose gyurtam konditeremben és kb olyan 40-45el tolom fekve,de néha 50 is kimegy,de azért inkáb a 40el szériázok,nem értem töbi haverom már többel tolja és ők is anyi ideje gyurnak,ez vmiért nem megy annyira,vagy ez normális súly ha 5honapja tolom,mert például tárogatást azt 60-65el tolom,akor ezt miért nem tudom
2009. jún. 25. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem kajálsz rendesen, vagy rossz a technikád.
2009. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az erő nem arról szól , hogy mennyit nyomsz fekve , vannak más gyakorlatok . Amúgy szerintem valószínű nincs rendben a kajád és ezért nem fejlődsz . De azért ez a súly nem olyan rossz :)
2009. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Vagy nem pihensz elehet, vagy ahogyan azt előttem is írták, nem megfelelő a táplálkozásod. 3 óránként egyél fehérje-szénhidrát kombókat. Legfontosabb az edzés UTÁNI étkezés. Edzés után közvetlen igyál meg 100 gramm dextrózt(szőlőcukor) mint gyorsan felszívodó szénhidrátot, és 400 ml vízben vagy sovány tejben TEJSAVÓPROTEINT. Ezután 1 óra múlva egyél egy teljes csirke-rizs VAGY tonhal-rizs VAGY tojásránotta-kenyér menüt.

Sok sikert és kitartást! ;)

2009. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát az igaz h kajálni nem nagyon szoktam,de nem tudok rögtön ilyeneket enni nincsenek ithon meg csirke stb gyerek vagyok nem tudok ieneket készíteni,anyám meg nem fog minden alkalommal azért olyat főzni:d
2009. jún. 25. 14:50
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a sportágat azonnal hagyd abba.MEGFELELŐ TÁPLÁLKOZÁS NÉLKÜL NINCSEN FEJLŐDÉS!!! Szomorú igazság, de ez van. De figyelj már, nem hiszem hogy egy adag tojásrántotta, 4-5 szelet kenyérrel olyan nagy probléma lenne. Beszélj anyukáddal hogy a kondihoz megfelelő mennyiségű kaja kell. De tojásránottát szerintem még te is eltudsz készíteni :)
2009. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
jah azt még énis tudok de nem ehetek mindig azt:D
2009. jún. 25. 16:23
 7/22 anonim ***** válasza:
akkor ne egyél
2009. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
ha gyerek vagy meg ,akkor nem vagy teljesen kifejlodve es nehezebben fejlodnek az izmaid .megkerdezhetem,hogy hany eves vagy? Mert ha gyerek vagy nem is szabadna tul eroltetned magad tulsulyokkal ,mert kesobb megbannad. Karos hatasai lehetnek ,foleg ha nem kajalsz rendesen es nem viszel be eleg vitamint ,feherjet es szenhidratot a szervezetbe ,egy heten 3,4 alkalommal is eleg gyurni. ennek a titka egyel sokat gyurjal sokat es pihenj sokat!
2009. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
15 vagyok,ugy szoktam gyurni hogy heti 3 alkalommal minden másnap megyek,mondjuk hétfő,szerda,péntek
2009. jún. 26. 10:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne is gyúrjál
2009. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!