Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség! Fontos! Zitazonium?

Git14 kérdése:

Segítség! Fontos! Zitazonium?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt fejeztem be egy 125 szemes danabol kúrát.Nem szedtem mellé se és utána se semmit.Persze visszafogytam a súlyt amit fölszedtem.De nem számít,az lenne a kérdésem,hogy mit ajánlotok,hogy visszaálljon a szervezetem a "régivé"?Zitazonium esetleg jó lenne?Mellékhatást nem érzek.Lecseszéstől kíméljetek.Kérem,csak hozzáértő válaszoljon!
2012. máj. 1. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

4hónap az rengeteg idő már egy normális fiatal szervezetnek ennyi idő alatt vissza kell állni normális üzemmódba.

ha nincs semmi potenciális problémád, herék nagysága meg felélő és ne vagy depreszziós akkor ne szedj semmit mert minden visszaállt a normálisra

2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:
a zitát inkább egyből utána kellett volna, amugy meg azt, hogy mi a problémád nem írtad le.
2012. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi problémám nincs.Csak hát sok helyen olvasni,hogy majd később jelentkeznek a mellékhatások.
2012. máj. 7. 16:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!