Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik tömegnövelős kajával...

Létezik tömegnövelős kajával foglalkozó ételfutár?

Figyelt kérdés
Rengeteg diétás kaját készítő konyha van. Épp olyan aki tömegnövelős kajával foglalkozik?
2012. ápr. 18. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mindegyik az. rendelj kettőt...
2012. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
milyen az a tömegnövelős kaja?
2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, azt tervezed, hogy kirabolsz egyet? :D
2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem mindegyik az?!

rendelhetsz bárhol steaket krumplival, vagy kínai félét: csirkét tésztával/rizzsel. Tök8.

2012. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs külön olyan kaja, hogy tömegnövelős, mivel az a napi mennyiségből és arányokból adódóan lesz az.

Ha 1 kg csirkét és fél kg rizs kell megenned tömegnöveléskor (ezt ki kell számolni a testsúlyodra) és azt ételfutár hozza ki neked több adagban, akkor tömegnövelő lesz. :)

2012. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy add le a rendelést,hogy dupla adag rizzsel kéred és kész is van.

de ha nincs időd kifőzni otthon egy kiló rizst,akkor nem tudom mire van.

szerezz egy csajt,ő majd kifőzi.

2012. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen... Jó is, mikor mi nők fontosnak érezhetjük magunkat... :D

Ha "szerzel", akkor már legyen távol-keleti, azok úgyis állandóan ezt csinálják. Csak vacsora előtt tarts mindig létszámellenőrzést: a kutya meg a macska meglegyen! :)

2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem félreértettétek a kérdezőt. Olyan kajára gondolt, ami fehérjedús, sok rizs, zöldség, csirkehús csirkehússal (csak mondjuk nem kétféleképpen elkészítve, amit egy hét alatt szétunsz),magyarul tiszta kaja, vagy legalábbis valami olyasmi, amennyire egy ilyen szolgáltatástól elvárható lehet. Nem a mennyiség volt a kérdés, hogy rendelj kettőt és hízol 0 át és fogysz, hanem hogy miből. Sajnos nem tudok rá én sem választ, hogy van e és ha igen hol ilyen, de engem is érdekelne a válasz. A sima futárok (teletál) stb. az inkább fogyi kaja, ami speckó, mert túl sok a zöldség és alig van benne szénhidrát tehát nem optimális. Üdv
2012. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te nem érted. Pont, hogy a mennyiségtől és az arányoktól függ, hogy egy étrend tömegnövelő vagy nem. Tömegnöveléskor sem eszek mást, rizs-csirke-zöldség megy főleg, szálkásításkor annyi a dolog, hogy szénhidrátot veszem vissza, fehérjét pedig emelem és több aerob edzés megy. tehát ha rendel bárhonnan elég kaját ahhoz, hogy napi 2-2,5g*testtömegkg legyen a fehérje és 5-6g*testtömegkg a szénhidrát és ezt nem cukros sz@rokból viszi be, hanem sovány húsokból és összetett szénhidrátokból, akkor tömegnövelős kaja lesz.:)
2012. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!