Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 perc kardio edzéssel lehet...

30 perc kardio edzéssel lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 22:51
 1/4 anonim válasza:
hát ez egy elég érdekes kérdés. Szerintem elég nehéz. Mit is jelent a 30 perc kardió edzés? Bemelegítés, edzés, Levezetés. én jártam futni, ott a bemelegítés 3km laza kocogás után következett. Bringázásnál volt hogy 40 perc után kezdtem el érezni, hogy menni akarok. Konditeremben is több mint egy órát edzettünk mindig, de olyan ismerőseim akik tényleg elértek valamit ők akár 2 órát is. Ha komolyan gondold szerintem ne itt kérdezgess, keress egy edzőt vagy nézz utána komolyan. szerintem 30 perc semmire sem elég.
2012. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit cáfolnom kell.:) Lehet 30 perc is elég, ha intervallum kardio edzést végzel. Mivel nem csak az a fontos, hogy edzés közben mennyi kalóriát használsz fel, hanem az lényegesebb, hogy az edzés után mennyi lesz a megemelt kalória felhasználásod órák múlva is. Ezt nevezik after burn hatásnak

Tehát az edzés úgy áll össze, hogy 1 perces intenzívebb szakaszok váltogatják egymást, lazább, 1,5 perces szakaszokkal.

Itt van egy jó cikk róla: [link]

2012. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a zsír pihenéskor ég, edzés közben kalóriát égetsz. ebből a szempontból a legjobb választás tényleg az intervallum, de kezdésnek jó a sima kardió, mivel egy tisztességes intervallumos futás utáni érzés felér egy lábedzés utánival :D
2012. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát jah.

akkor is kalóriát égetsz,ha fekszel a kanapén.

dobog az a gonosz szíved ami égeti:).

csak zsírt meg ugye a krematórium éget.

30perc intenzív ugrókötezéssel meg elég keményen lehet kalóriát égetni.

2012. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!