Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt, fehérjét...

Milyen tömegnövelőt, fehérjét tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, szeretnék elkezdeni komolyabban edzeni, de nem tudom mit hogyan miből mennyit.Igazából semmit sem tudok ezekkel kapcsolatban. Tudnátok pár okos dolgot mondani? köszi 168 cm magas és 52 kg a tömegnövelökkel, edzés melett nehezebb is leszek? :D fu bocsi az ultra hülye kérdésekért, de tényleg nem értek hozzá... :( de valahol el kell kezdeni :)
2012. ápr. 16. 16:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

utolsó, te meg elég nagy bunkó de azért köszi a választ.:D

egyébként lehet hogy ezen a téren suta vagyok de te meg a sminkeléshez nem értesz... (gondolom) és lehet hogy úgy tünik de nem vettem sértésnek :D

2012. ápr. 23. 03:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem értek :D De nem megyek a sminkrovatba hülyeségeket kérdezni (vagy ami még rosszabb, és nem te csináltad: hülyeségeket kijelenteni. volt már rá példa...), de ha mégis megteszem, és beoltanak, tisztában vagyok vele, hogy miért történt, elgondolkodok rajta, és belátom, hogy nabakker, tényleg baromságot kérdeztem, nem pedig visszapofázok :P

Az ilyesminek - ha értelmes ember mondja - nem a sértés a célja, hanem az építő kritika. Csak át kell látni a formán.

2012. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
jó hát maradjunk annyiban hogy ha érdekel valami akkor megkérdezem még akkor is ha hülyeség :D amugy a kérdés alatt még én is beláttam hogy hülye kérdés. de bakker ez van :D mert hogy őszinte legyek még azt sem tudom hogy a tömegnövelőtől az izomtömegem nő pl vagy mittudomén... de mondom hogy nem értek ilyenekhez, nyilván nem kérdeztem volna meg ha ezen a téren nem lennék suta. :D
2012. ápr. 24. 02:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg inkább kérdezz, mint magadtól állj neki feltalálni, mi hogy működik, de ettől még a kérdésed minősége hasonló minőségű válaszokat vonz maga után, ez van :P

A tömegnövelő egy fehérje-szénhidrát keverék, a fehérje elsősorban az izomtömeget növeli, a szénhidrát meg a zsírt és energiát, ezért tűnnek kicsit "daginak" az edző emberek néha. A szép, formás, jól látszó izomzatot meg úgy lehet elérni, ha leadod róla a zsírt, ezt nevezik szálkásításnak. Mivel mind a testépítőknek, mind a fogyni vágyó nőknek ugyanaz a céljuk, a zsírleadás, ezért a szálkásító módszert nyugodtan alkalmazhatja akármelyik nő is, nagyságrendekkel jobb, mint bármelyik nőimagazin-fogyókúra.

Szóval ha elkezdesz edzeni, jönni fog fel rád zsír is, de mivel a nők hajlamosabbak a hízásra, ezért kevesebb szénhidrátra van csak szükséged, mint a férfiaknak. A tömegnövelőkben pedig általában elég sok van, így nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás neked, esetleg olyat válassz, amiben minél magasabb (40+%) a fehérjetartalom.

2012. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!