Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt, fehérjét...

Milyen tömegnövelőt, fehérjét tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, szeretnék elkezdeni komolyabban edzeni, de nem tudom mit hogyan miből mennyit.Igazából semmit sem tudok ezekkel kapcsolatban. Tudnátok pár okos dolgot mondani? köszi 168 cm magas és 52 kg a tömegnövelökkel, edzés melett nehezebb is leszek? :D fu bocsi az ultra hülye kérdésekért, de tényleg nem értek hozzá... :( de valahol el kell kezdeni :)
2012. ápr. 16. 16:59
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:

[link]

[link]

Jó olvasást!

2012. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ahj...
2012. ápr. 16. 17:22
 3/14 A kérdező kommentje:
szóval a lényeg hogy tartsam be a napi 5 étkezést?
2012. ápr. 16. 17:23
 4/14 anonim ***** válasza:

1. egy megfelelő tömegnövelő étrend kialakítás.

(2-2.5g/tsestsúlykilógramm fehérje és 5-6 g/tskg szénhidrát).

2. Ha ez rendben van akkor egy tejsavó fehérje edzés utánra és egy dextróz hozzá!.... :)

2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zakathol ***** válasza:

"fu bocsi az ultra hülye kérdésekért, de tényleg nem értek hozzá... :( de valahol el kell kezdeni :)"


Ott kell elkezdeni, hogy megtanulsz dolgokat. Rohadtul nem csak annyi a lényeg, hogy napi 5 étkezés... Ha nem akarsz még több ultrahülyeséget kérdezni/mondani, akkor hajrá, lehet olvasni. Pláne, ha "szeretnék elkezdeni komolyabban edzeni"...

2012. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"a tömegnövelökkel, edzés melett nehezebb is leszek?"


Nem, a tömegnövelőknek pont az a lényege, hogy fogyj... mammamia... azért remélem egyetemre nem jársz ennyi ésszel.

2012. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Lány létedre minek akarsz edzeni????

Nem sokan buknak a kigyurt nagydarab nőkre

2012. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D ennyi ésszel.. gondoltam segit valaki legalább, de ez az oldal ezért egy nagy sz.r ... nem azért van hogy kérdezzek? nem lehet kérdezni? és ha hülyeség, akkor mivan? :D én nem akarok testépitö lenni csak el szeretnék kezdeni edzeni de sok dolgot olvastam, mint a linken is, hoyg ha napi 5 étkezést nem tudom kivitelezni akkor el se kezdjem... (?) és olvastam még jó pár dolgot ezzel kapcsolatban, de ugy gondoltam, valaki aki ért hozzá el tudja magyarázni a dolgokat, de ugylátszik itt nem sok ilyen ember akad...
2012. ápr. 17. 21:39
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek: erre a kérdésre választ sem érdemes írnom... hány sportoló lány van a világon? :D miért baj ha edzek, ha egy lány edz? nem testépítő szeretnék lenni. Mondjuk te lehet a kövérekre buksz.
2012. ápr. 17. 21:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudod, napjában olyan 3szor kérdezik meg ugyanezt, és már senkinek nincs türelme külön elmagyarázni mindenkinek, pláne, hogy le van írva. Úgyhogy ne te legyél megsértődve, ha személyi foglalkozást akarsz, fizess személyi edzőt (bár nekem még az is mondott hülyeséget), mert itt mindenki ingyé válaszolgat.


20:36 meg idióta, attól, hogy egy lány elkezd edzeni nem lesz "kigyúrt nagydarab", kb még ha akarna sem tudna, ahhoz szteroid kell, és sok évnyi edzés. Lehidalsz, ha meglátod, milyen alakú nők emelnek nálad is többet...


Kérdező, ugyan kicsit suta vagy, de legalább edzel lány létedre, így ez egy jó pont :D

2012. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!