Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Pro, csokis íz? Tudom...

Power Pro, csokis íz? Tudom hogy nem az íz számít, Power Proteint fogyasztok már nagyon régóta, ahhoz képest milyen az íze? Megéri bepróbálni egy vödörrel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb egy fokkal, mint a Power Protein, de én mindig éreztem azt a kellemetlen mellékízt, mint a Powernél, csak enyhébben.

jobbak róla a visszajelzések, érdemes kipróbálnod.

2012. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szintén power proteint szedek már 1.5-2 éve de nekem a power pro sokkal rosszabbnak tűnt mint p protein ízre, de ár/értékét is jobbnak tartom a p proteinek.
2012. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát majd ha rátudok beszélni valakit, veszünk felesbe egy 4kg-os vödört, azt ha még rossz is, nem vesztettünk sokat.

A PP nekem teljesen bejött, 10ezerért, 4kg fehérje...

A szójával meg úgy vagyok, hogy Európába nem is kerülhet be génkezelt szója, illetve sok energizáló alkotóelemei a növényfajták, a legjobb ch forrás -rizs- is egy növény, a zab is, brokkoli is, és társai, szóval kétlem hogy olyan rossz lenne a szója, főleg hobbi szinten...

2012. ápr. 12. 16:03
 4/5 bbuilding ***** válasza:

Érdemes kipróbálni, ízlés kérdése kinek mi jön be. Itt elég jó áron kapható:


[link]

2012. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

én majd el hányom magam a power pro tól,az elején még jó volt de nagyon meg utáltam az ízért. /csokis/

arról nem is beszélve hogy sokkal jobban megfekszi a gyomrom mint a power protein.

2012. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!