Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj a kulcscsontom...

Igen nemm kérdése:

Miért fáj a kulcscsontom tolódzkodásnál? Közben egyáltalán nem, de ahogy leszállok, beleszúr. Megszokja egy idő után a terhelést? 75 kg vagyok,15-ök bőven mennek (saját súllyal).

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szabálytalanul csinálod, ha igen akkor próbálj meg jobban odafigyelni arra hogy minél szabályosabban csináld.
2012. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kell szabálytalanul tolódzkodni? :DDD
2012. ápr. 14. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Például nem egyvonalaban van a 2 kezed, nem megfelelő a tested dőlésszöge(túl előre vagy túl hátra vagy dőlve).. :)
2012. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezzel arra céloztam, hogy szabályosan csinálom. Viszont a kondiba nekünk szélesebb tolódzkodó van, az lehet baj?
2012. ápr. 14. 14:46
 5/7 anonim válasza:

Sokkal kisebb szériákat csinálj!.

Pl. ha egyszerre megy 15, akkor 7x4 is fog menni, fél perces lazításokkal közben, az utolsó kettő, ami nem esik jól , az fejleszt. Börtönben vagy hogy csak húzóckódsz? Más gyakorlatokat is lehet csinálni, alapvető a fekvenyomás, mellizom-ellenállásgép, bicepszpad.Koffeinből max. 200mg-ot tolj, karnitin kreatin hasztalan, legjobb előtte utána fél-fél liter tej, pár túró rudi, és 3 deci CUKROS kóla, ha remegsz, és gyengülsz.

Két hét alatt, 6 alkalommal centiket rak rád. Szériák! 8-szor-x.

Aztán eléred azt amit nem főállásban, és Retandrol nélkül megy, azt minél tovább fenntartod, annál inkább szervül, állandósodik. Sok sikert, toljad. A neten lévő tudományoskdó fszokat hagyd.

2012. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen megszokja ki kell várni míg megnyúlik az a rész mert a mellizom tapadási pontjai feszülnek
2012. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok börtönben, nem értem honnan jött:D Arra voltam csak kíváncsi, hogy megszokja-e a terhelést és köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok a többi gyakorlattal és csináltam már kreatin kúrát, azzal is tisztában vagyok. Egyedül a tolódzkodási fájdalom idegesített, ennyi! Köszönöm.
2012. ápr. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!