Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bodyrock. Tv? Ismeritek?...

Bodyrock. Tv? Ismeritek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon megtetszettek a yt-os videóik, és elég sok van belőlük - most igazából csak kapkodom a fejemet jobbra, balra -szóval abszolút tanácstalan vagyok hogy hol is kellene kezdenem... ráadásul arra számítottam (kb mint egy nyelvtanfolyamon) hogy lesz valami tök kezdő, középhaladó, és haladó rész is, de sajnos nincs... az addig oké, hogy meg szokták mutatni hogy ki mit csináljon (kezdő kontra vér profi), de ezek szerint mindegy hogy hol (= melyik videóval) kezdem? Oké, nem vagyok nagyon kezdő, az elmúlt 1-2 hónapban azért eljártam szorgalmasan step aerobicozni, meg otthon RR-tam, de valami komolyabbra (vagyis ő rájuk) szeretnék váltani. Tudnátok segíteni az eligazodásban? Hogyan merre keresgéljek tőlük könnyebb videókat? Az addig oké hogy 6 perc warm-up ...
2012. ápr. 10. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

végülis youtube keresőbe ZuzkaLight , erre keress rá újra kezdte az eredeti csaj és ott még nincs annyi és az nincs megvágva , ezt csak úgy mondom.


Bodyrocknál meg még amikor először volt szőke azon időkkel érdemes kezdeni amikor még döntően rövid ruhában volt és nem változó környezetben.

2012. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na, azért egy kicsit el kéne fenekelni ezt a zuzanna csajt, mert jónéhány orbitális böszmeséget is terjeszt...


bár a rubintrékás erobik elött van fényévekkel.


másrészt meg, honnan veszed, hogy az az edzés, ami egy sportoló csajnak működik, neked is fog 2 hónap edzésmúlttal?


A csaj egymás után nyomja a zuhanóbombázókat, fekvőtámaszos börpiket. Te egyáltalán meg tudsz csinálni egy fekvőtámaszt? Ez nem kezdő edzés, nem kezdőknek szól. ez egy edzés vblog. Ha értenél az edzéshez, akkor tudnál belőle építkezni. De nem értesz, ezért vagy elveszve. Keress hozzáértő edzőt.

2012. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Köszi! Akkor ezek szerint jóval informáltabb vagy nálam :) amúgy tudsz arról valamit, hogy zuzanna (amúgy nekem is ő lett a kedvencem) szóval hogy ő most kivált a bodyrockból, vagy kitették, vagy mi történt a háttérben? (annyit összeszedtem, hogy társalapító volt)


Igen, azt én is észrevettem, hogy "eredetileg" szőke volt, majd barna lett ... (most kíváncsi lennék hogy végül is melyik színnél maradt, mármint a videókeresgélés szempontjából)


Meg még lenne egy pár apró kérdésem, remélem, tudsz ezekben is segíteni:

az br-es oldalt (honlapon) nézegettem, és egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a különbség az exercise és a workout között?


Másrészről szerinted ők csak "normál kaját" esznek, vagy még szednek hozzá valamilyen "fehérje kiegészítőt" is? ( a hogyan kezdjünk neki+ a kajálásos postnál van egy olyan hogy protein supplement...szóval ez azt jelenti, hogy "poroznak" is vagy mást takar?) oké, olvastam, tudom napi 5x étkezés...stb... de azon túlmenően?


Meg az egészben azt nem értem, hogy míg RR ugye minden évben megjelentet egy új dvd-t ( ne értsetek félre nem vagyok RR fan), addig ők majdnem minden második héten vagy hetente új 5-10 perces videót tolnak fel... szóval nem értem?! Nekik ebben mi az üzlet? (az addig oké, hogy felszereléseket használnak,amiket szeretnek reklámozni és gondolom abból is van bevételük, de ezen túlmenően???? ennyire megéri nekik? :))) ajaj, RR dvd eladási száma azt hiszem a következő időszakban nagyon meg fog csappani XDDD )

2012. ápr. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!