Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy elkeseredett nő? :/...

Egy elkeseredett nő? :/ (kicsit hosszúra sikeredett)

Figyelt kérdés

Néhány szó magamról:

Lassan 20éves nő leszek, elegem van h sovány vagyok utálom nagyon magam ez miatt. Sajnos ez kihat az egész életemre :/ És még érzem h nem késő h változtassak bízok benne h még én is lehetek szép" testileg. A lábaim iszonyat vékonyak popsim nincs :/ karjaim is vékonyak csípőm széles hasam is van :/ mellem is van de a végtagjaim vékonyak"


Mivel nagyon utálom a testem így megtanultam öltözködni" mit h mennyire kell elrejtsek magamból mit kell kihangsúlyoznom csak tudjátok iszonyatosan rossz érzés mikor nyáron hívnak a barátnőid strandra és áhh nem akarom folytatni szeretnék egy új fejezetet kezdeni az életemben!



Elolvastam már az alapismereteket meg már voltam kondiba szóval tudok egy két dolgot de a ti véleményetek is kiszeretném kérni :)


Tudom h tömegnövelésbe kell kezdjek és ki kell számolnom az étrendem 4gCH és 2g Protein edzés után protein+dextróz

+vitamin

és már elkezdtem kondizni kb két hónapja csinálom még nem kezdtem el rendesen kajálni most szeretnék elkezdeni mikor már osztott edzéstervet csinálok



Étrend:

1,150g zab+1adag protein+banán

2,50g rizs+150g hús

3,50g rizs+150g hús

4,3tojás

5,1adag protein


Mit szóltok az étrendemhez ?


Edzés:

3napra bontva:

Hétfő:

láb:előtte bemelegítésnek egy 12perces intenzív futás, vádli(ülő, álló)lábnyújtó, lábhajlító, lábtoló, kitörés(súllyal)


Kedd: Mell-tricepsz-bicepsz

Mell: fekve nyomás, tárogatás gépen

Tricepsz: köteles lehúzás, hátraemelés,+ide jön még 1 gyakorlat aminek nem tudom a nevét :/

Bicepsz: scott pad, kalapács, egykezes súlyzóval


Péntek: hát-váll

Hát: döntött törzsű evezés, evezőpad, hátrahúzás, meg hiperhajlítás

Váll: oldalra emelés, mellről nyomás


Has: azt viszont otthon heti 2x szoktam lábemelés, hasprés


kérdésem h milyen sorrendbe csináljam? megfelelőek e a gyakorlatok?


Illetve h milyen fehérjét ajánlanátok edzés utánra, ami viszonylag olcsó de jó" ha egyáltalán létezik ilyen ?



Szívből köszönöm h elolvastátok és h segítettek :)


Ill. ha gondoljátok akkor megmérem holnap a paramétereim" h mekkora a karom a csípőm a derekam a combom a vádlim


20/N 170cm 57kiló


2012. ápr. 8. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hát első nekifutásra az edzés jó. de az étrendbe én még raknék zöldséget a hús mellé. kb annyi grammot mint amennyi a hús. az edzés jónak néz ki.
2012. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Először is, húsz évesen nem vagy nő. Másodszor pedig azt gondolom, hogy mint oly sok más, ez is agyban dől el elsőként. Olvass utána jobban a témának, ha nagyon aggaszt, keress fel egy szakembert, élj egészségesen és sportolj. Különben szerintem nincs gond az adataiddal, ezt nem nevezném soványságnak.


Szintén 20/L

2012. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
milyen szakemberre gondolsz?
2012. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de én magamat mindig is soványnak fogom látni ez van :/

Nem kell semmiféle szakember szerintem csak egy jó étrend és egy edzésterv kell és kész meg egy jó adag kitartás!


első oké köszi a tippet :)

2012. ápr. 9. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van az edzésed és az étrended is, max. annyi a javaslatom (Anntaraxx-ot kiegészítve), hogy a 4. étkezéshez jó lenne szénhidrát, így viszont a reggeli zabból kellene levenned, hogy megmaradjon a napi 4g*ttkg mennyiség.

Tehát ha a 3. kaja után van edzésed, akkor ugye egyből utána protein +dextróz és rá 40-50 percre egy teljes étkezés kellene, amiben van ch.

Este pedig a protein helyett vagy egy kevés proteinnel sovány túrót ennék (ill. én azt is eszem:) ), mert abban lassú felszívódású kazein található, ami éjszaka ellátja sz izmokat jó kis fehérjével.:)

2012. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éljen! Minden elismerésem azoknak a lányoknak, akik képesek igaziból edzeni, mindenhova, és nem csak a futópad+lábazás napestig című rémdrámát nyomatják, ha egyáltalán eljutnak a konditerembe. Sokkal szebb a sportos, formás, kellően izmos női test, mint az egyenesvégtagú piszkafa izé, szóval mivel egyéb gyakorlati tanácsot most nem tudok adni, adok biztatást :D Hajrá!
2012. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. ápr. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!