Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálta már valaki a Norbi...

Csinálta már valaki a Norbi kick-box dvdt? Vélemény? Hatásos?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem meg van, csinàltam pàrszor, de mire bele jöttem volna terhes lettem! :) Szerintem nagyon jo, én szerettem csinàlni! S tuti hatàsos hosszabb tàvon!

2009. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én heti rendszerességgel csinálom, szerintem nagyon jó. Az első részt jobban szeretem, a második kicsit kaotikus nekem. Jól átmozgat, de nem bántja az izületeket. Én utána mindig szoktam még egy fél órát erősíteni, nagyon jó alapot ad hozzá.
2009. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike!Amúgy ha csak ezt csinálom két három naponta(az elsőt)akkor érezhetek hamarosan változást nem?Izmosabb leszek tőle?vagy fogyok?Én nagyon meg tudok izzadni tőle!
2009. jún. 18. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: a fogyás és az izmosodás sportolás közben egyszerre megy végbe. Persze nem pár hét alatt, de két-három hónap rendszeres edzés már nagyon látványos változást hoz. Tehát nem elsősorban a mérleg szerinti súlyán veszi észre az ember a változást, hanem a ruháin érzi, és a tükörben látja. Egyébként rólam is ömlik közben a víz, de ez csak azt jelenti, h' jól csináljuk!
2009. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike a segítséget:-)
2009. jún. 18. 13:35
 6/6 anonim válasza:

Nekem is megvan ez a DVD, egyik kedvencem, sokat tornáztam rá régebben. Mostanában egyre ritkábban, lustulok :S

Rólam is ömlött közben a víz, ami nagyon jó, mert kiizzadod a méreganyagokat, kitisztítja a szervezetet. Jó kondíciót ad, ha gyakran csinálod, fogyni is lehet tőle, de vigyzázni kell mellette azért az evéssel is.

2009. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!