Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki csinálta már, és fogyott...

Aki csinálta már, és fogyott Norbi módszerével, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Én most szeretném elkezdeni, de nemtudom melyik kódrendszert kövessem, mert más más kódúak egyes ételek, élelmiszerek. A régit kövessem, az első könyvből vagy az "Utolsó titok"-ból?
2011. aug. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Titok? Semmi titkot nem tud. Csak olyanokat arul, ir, amit mar leirtak 20 eve.
2011. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha ez a cime ez a cime, hogy irhatnam le maskepp...
2011. aug. 26. 06:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja csinálom és 10kg-nál tartok(sajna még van hátra bőven). Én a helyedben a legújabbat használnám. Facebookon van egy kis társaság,ott nagyon kedves mindenki,segítenek(receptek,edzés tanács stb.),erőt adnak. H
2011. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És meg tudnád nekem mondani, hogy azt hogy találom meg?
2011. aug. 28. 06:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe,hogy "Akik szeretik az Update pékségeket",és megvárod míg felvesznek.
2011. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 2006-ban 18 kg-ot adtam le, akkor még a régi kódok voltak érvényben, azt használtam. Déli 12 óráig mindent megettem, még a csokit is. Utána viszont csak zöldség és sovány hús ment, illetve sok vizet ittam.

Nem mozogtam, mert nem volt lehetőségem rá, de ezzel a módszerrel a 18 kilót kb. 4,5 hónap alatt dobtam le. :)

Tehát ezzel is le fogsz fogyni, persze ha gyorsabb hatást akarsz elérni, csakis 1-es kódú (néha becsúszhat 2-es is) ételeket egyél. :) És persze mozogj! :) Azóta én is rákaptam a sportra. :) A torna nemcsak a fogyást segíti, hanem megakadályozza, hogy a súlyvesztés miatt megereszkedjen a bőröd, a melled, a hasad. Én Réka DVD-ire tolom és jógázni is elkezdtem. :)

Sok sikert!!!!! :)


26/L

2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Szombaton kezdtem el a Norbis módszert, eddig csak 1eseket eszek, és csak 1est is akarok enni, max néha néha 2es mondjuk ebédre. Tornázni már tornázok Norbira kb 1,5-2 hónapja, de sajnos a karomon a bőr eléggé meg van már ereszkedve :(

Norbinak szoktam csinálni a Duci tréning 2008-at, abból egyszerre 2db váltogatva, a gladiátor1-et, kb 4szer az 1000 kalóriás kickboxot, meg most megvan a azthiszem Hősök torna vagyn nemtudom mi a címe, amikor sokan tornáznak egyszerre 1 órát. Ezeket váltogatom.

2011. szept. 6. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!