Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik Norbi...

Vannak itt olyanok akik Norbi módszerével fogytak le?

Figyelt kérdés
A kódok teljes listáját honnan tudnám letölteni?
2011. jún. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lefogytam vele, 74-ről, 58 kilóra.

Azóta is így eszem, és nem híztam vissza, az a különbség, hogy délelőtt esetleg több kenyeret eszem, vagy néha eszem tésztát.

Nem tudom, hogy hol lehet letölteni a kódokat, de az első könyvében minden benne van, érdemes megvenni.

Már láttam 1000 forintért is, és abban részletesen leírja, hogy hogy működik ez az egész.

Sok sikert Neked!

De, amíg fogyni akarsz, addig tényleg tartsd be a kódokat, és mellőzd a haszontalan kajákat, mint chips, cukor, fehér kenyér, üdítők.

2011. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Nagyon elszánt vagyok, remélem menni fog:-)
2011. jún. 27. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy menni fog!!!!

Én azt hittem, soha nem fogyok már le, és sikerült.

A sok éhezős fogyókúra után.

Képzeled, mennyire boldog vagyok!

Ha megáll is a súlycsökkenés, ne add fel, csináld, és eléred az ideális súlyodat.

Sok sikert Neked!

2011. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Norbi fogyókúra a világ legjobb fogyókúrája. :) Anyukám 25 kilót fogyott tőle és viszonylag rövid idő alatt. Csak kitartás az egész. Az a jó benne, hogy délig bármit ehetsz pl. kenyér, rizs, krumpli, ami hizlal, persze nem sokat délelőtt sem, viszont délután már ilyeneket nem szabad enni, majd a kódokban megtalálod mikor mit szabad, de nem egy nagy kihívás ez az egész. :) Könnyű és hatásos. Majd ne ijedj meg ha sokáig nem indul meg a súlyod (ez természetes), de ha megindul, akkor menni fog a fogyás folyamatosan. :) Sok sikert hozzá. :)
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen!!!:-)Gyorsan meg is szerzem a könyvet, addig pedig nézegetem a kódokat a neten.
2011. jún. 27. 15:45
 6/7 anonim válasza:

Én 16 évesen 120 kiló voltam , elkértem haveromtól egy Norbi duci tréning videókazit , és 3 hónapos ugrabugra után 30 kilóval csökkent a testsúlyom . Nem diétáztam mellette !

[link]

2011. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked is köszönöm a válaszod!!És gratulálok a fogyáshoz!!:-)
2011. júl. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!