Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a vélemények a szója...

Mik a vélemények a szója alapú fehérjékről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig tejsavó-t fogyaszottam, de most egyelőre mellőznöm kell anyagiak miatt. Nézegettem a kevert fehérjéket, A Power Proteint, és a Power Pro-t, de sok helyen írják, és mondják, hogy ez egy nagyon vég-megoldás, ha már tényleg nem futja másra. Ezt hallottam valahol: "fehérjének fehérje, de messze nem jó megoldás".

Nekem mégis erre lenne keretem egyelőre. Ne várjak tőle nagy eredményeket rendes étrend mellett?


2012. márc. 26. 16:58
1 2
 11/12 snack16 ***** válasza:

Egyéb értlemes hozzászólás? Ezt a fos-t már 1000x láttuk. Vagy csak szendi gáborka van a másik oldalon, így reklámozza magát????

Büszkék vagyunk rád utolsó, van saját véleményed-) ismered a copy paste-t :))) mehetsz egyetemre!:O

2013. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 snack16 ***** válasza:

[link] ez az ösztrodiol

[link] ez a daidzein... szerinted mennyire lehet ösztrogénszerű ha még szterán váza sincs???

[link] ezt a szójáról mint fehérjepor. Ha kevertet veszel az már sokkal jobb mint a sima szója. Amúgy a power pro-ban a kazein az első tejsavó a második az öszetételben, a dobozon ez van a magyar cimkén elírás van!

2013. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!