Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba az airsoft...

Jakus Tamás kérdése:

Mi lehet a hiba az airsoft fegyveremben?

Figyelt kérdés

Airsoft V2-es Gearbox-om pár lövés után beakad és az elsütőbillentyű meghúzására sem reagál.

A motor jó, az aksi is működik.

Többször szédszedtem a Gearbox-ot de nem találtam hibát.

Mit lehetne kezdeni ezzel?



2012. márc. 26. 12:54
 1/4 DannyZuko ***** válasza:
nem lehet, hogy rosszul van hézagolva a box és ezért akad be? ha nem megy inkább vidd szerelőhöz. ha somogy megyei vagy, akkor tudok segíteni, h kihez. pesten a nowar és a keleti front is szerel azt hiszem.
2012. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos pont úgy raktam vissza mindent ahhogy szétszedtem így elvben nem valószínű hogy hézagolási probléma de megnézem. Hátha. Köszönöm az infót.
2012. márc. 26. 21:08
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a motor magasságát állítani,lehet hogy az van rossz pozícióban!Vagy próbáld meg a tűzváltókart állítani egyes és sorozat között,mert FET nélkül lehet, hogy rossz pozícióban áll meg a dugattyú és ahhoz meg már kevés a motor vagy az akksi, hogy újra megindítsa a fegyvert!Egyenlőre ennyi!
2012. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 barandris válasza:

Helló!


nekem is hasonló problémám van! Semmivel sincs gond csak felhúzott állapotba marad és kattog nem csinál semmit, van amikor meg megindul és nincs baja addig míg félbemarad egy lövésmenet akk megint hátul marad. Nem tudom h hasonló e a probléma de kíváncsi vagyok h elmúlt e már nállad? és ha igen akk hogyan és mi volt a baj?

2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!