Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és futás...

Fogyni szeretnék és futás gondolom jó rá kezdetben hány per elég?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam hogy reggel és este kb 10-10 percet nemtudom hogy elég lehet-e!!

és milyen bőrfeszesítők vannak??

azt hallottam h a víz is jól feszesíti a bőrt...meg hogy egy nap 3 liter vizet kéne inni.


2009. jún. 12. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
10 perc az semmi. Be sem melegedsz annyi idő alatt. Legalább 45 perc legyen, de jobb, ha 60. Ha nem birsz ennyit futni, kocogni, akkor sétálj gyorsan. Idővel majd egyre többet birsz futni és kevesebbet gyalogolsz.
2009. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 perc semmire sem jó , ide kicsit több kell . Mondjuk40-60 perc . Ha nem bírod , akkor eleinte csak kocogj , esetleg sétálj gyorsan . És a legjobb az lenne ha kicsit változtatnál az étrendeden is ( este 6 óra után nincs szénhidrát , sok zöldség,gyümölcs stb. )
2009. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha tényleg fogyni szeretnél és nőiesedni,akkor tudok egy iszonyat jó személyi edzőt.Engem is Ő edz,és 4 alakalom után már kaptam a bókokat mindenkitől! :)
2009. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát nemtudom lehet az lenne jó!!csak egy kis gond csak 15 vagyok gondolom pesten van az edződ jó lenne meg minden de nem psten lakom (jó mogyuk nem messze tőle) de nem nagyon ismerem a várost:S
2009. jún. 16. 20:22
 5/6 anonim válasza:
Szia!az utolsó hozzá szóló vagyok. Igen, Pesten van a edzőm. De,ha nem vagy pesti,akkor elég nehezen tudnád megoldani gondolom a bejárást. Kb. heti 3-4 alkalom lenne. A futás is jó,csak előszőr az izmaid kell kiépíteni,és a futás az,ami úgymond később rásegít. Azt hittem idősebb vagy egy picit,de szerintem olyan fél óra 3/4 óra futás kellene. Én 15 percet szoktam futni, nade én utána még edzek is.
2009. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És még valami,a bőrfeszesítő krémet felejts el, még csak 15 éves vagy és szerintem neked nincs rá szükséged. :) Én 22 vagyok és nem használok. Az edzés és a helyes táplálkozás az ami fitten tartja a lelket és a bőrödet!
2009. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!