Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy héten 4 edzésem van a...

Ha egy héten 4 edzésem van a teremben és minden alkalommal csak 45-50 percet vagyok lennt az elég?

Figyelt kérdés
Mert elég magas az intenzitásom és maximum 45 mp-es pihenőket tartok, és így van meg kisebb izomcsoportokra 5 gyakorlat és ebben 4 sorozat és nagyobb izomcsoportokra mint pl: hát: 6 gyakorlat van meg . Ez elég lesz?
2012. márc. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elég.

Én 1 perces pihenőkkel edzek, általában 1 órát.

Ha véletlenül itthoni súlyzós edzésre szorulok, akkor van olyan, hogy elnyújtom 1,5 órásra az edzést, de az azért van, mert néha beragadok a gép elé. :D

Sérülésmentes edzést kívánok!

2012. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ:) Én is jó és sérülés mentes edzést kívánok. :)
2012. márc. 19. 19:37
 3/3 anonim válasza:

Hello

Semmi esetre sem elég!Én heti 6 alkalommal járok és rendesen kajálok. Így is csak 100kg vagyok szárazon. Szóval nem elég!!!:D Heti 5-6 alkalom a minimum!

2012. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!