Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így nem is jó az edzés?

Így nem is jó az edzés?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok az az izzadós fajta, ha súlyzózásról van szó. Nem hagyok sok pihenőt meg elfáradok, de nem izzadok, csak kicsit gyöngyözök és "büdösödök":D. Nem is nagyon adok ki hangokat edzés közben, pedig elfáradok a végére mint már írtam és nem azért mert 20szériát csinálok, mindenből 4 max 5szériát szoktam, 10-12es ismétléssel, és nem is kis súlyokkal.

A másik kérdésem igazából a lényeg. Egyik embertől azt hallom, hogy az a jó ha másnap van izomláz, a másik azt mondja, hogy az nem jó ha van. Nekem a mellemben és karomban mindig szokott lenni, igazából hát-vállnál és láb-hasnál is, nem olyan hogy nem tudom mozgatni másnap, csak érzem hogy tegnap megdolgoztattam és izomlázas.

16F


2012. márc. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

az genetika kérdése hogy van-e izomlázad, vagy nincs

a lényeg hogy ne dolgozz rá az izomlázra

valamilyen szinten biztos hogy izzadsz, ez is genetika :D

2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát izomlázra nem dolgozok, mivel egy izomcsoportra csak heti egyszer edzek (az más kérdés hogy pár gyakorlatnál persze nem csak egy izomcsoport dolgozik), meg amúgy is van beiktatva pihenőnap mert hétfő-szerda-pénteken járok. viszont majd lassan megjön a szálkásító szezon, akkor a többi napon szeretnék járni futni, vagy a futóedzést be lehet iktatni a súlyzóedzések után vagy előtt? mert akkor ha már úgyis ott vagyok a kondiban és van jegyem akkor ott futnék, és nem a többi napon a szabadban, hiába élvezetesebb :)
2012. márc. 5. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

jól teszed, egy rendes edzés elég az izmoknak (vna kivétel)

nézd meg, hogy van-e futópad a konditeremben, ha betonon futsz az könnyen tönkreteszi az izületeid

2012. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van persze, csak az a kérdésem, hogy a súlyzós edzés napjain fussak, vagy a pihenőnapok helyett?
2012. márc. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!