Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatalmas izomláz/görcs van...

Hatalmas izomláz/görcs van mind2 vádlimba mit javasoltok mivel tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés
Ha ráállok csak lábujjhegyen megy, ha elkezdek leereszkedni akkor meg iszonyatosan fáj.. ha elkezdek mozogni kicsit akkor jobb lesz de nem sokkal. Már kentem be valami krémmel ami direkt ezekre jó de nem nagyon segített. Vasárnap csináltam egy "durva" (mások szerint) vádli edzést ami ebből állt: Ráállok egy deszkára vagy akármilyen emelvényre és 1 lábbal csinálok 20 ismétlést aztán a másikkal is 20-at aztán 19-et (egészen15-ig) és az a lényege, hogy amíg az egyik vádli dolgozik a másik pihen. Remekül be is durrant a vádlim meg minden aztán hétfőn jött ez a hatalmas izomláz és ráállni sem tudok kb annyira fáj de ha szenvedek 5 percet akkor már rátudok állni de az is nagyon kellemetlen. Esetéeg egy forró fürő eltudná lazítani? Ha masszírozom az is nagyon fáj..
2012. febr. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
"Kutyaharapást szőrivel.." azaz kicsit tornáztasd meg ismét. (előtte egy meleg fürdő szintén jó)
2012. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Túlhaladott nézet, amit az első ír.

Az izomlázat izomsérülések okozzák, a sérülések mentén folyadék gyűlik fel, az feszít. A masszírozást felejtsd el, ha holnap lábra akarsz állni. A rádolgozást is, mert csak újabb sérülést okozol magadnak.

Kend be sportkrémmel, ha nagyon fáj, vegyél be egy izomlazító-görcsoldó-fájdalomcsillapító jellegű gyógyszert, pl. Cataflam, Nurofen, Alopyrin. Ezektől holnapra jó lesz.

2012. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első választ tapasztalatból írtam!
2012. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az izomsérüléseket tudom azok által nő az izom is de idáig ilyen durva izomláz még egyszer sem volt pedig pont ma 1 éve mindíg edzettem volt, hogy intenzíven volt, hogy kevésbé. Régebben én is hallottam a rádolgozásról de az inkább egy egyszerű izomláz esetén jó bár az én tapasztalataim szerint is jobb de utána meg kevésbé mert miközbe be van melegedve az izom úgy nem érzem úgy izomlázat de utána kegyetlen rossz.
2012. febr. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!