Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Focistáknak való koksz?

Focistáknak való koksz?

Figyelt kérdés
Melyik kokszot ajánljátok focistáknak? Sokaktól hallottam már, hogy clenbuterol/stanazol, már szereztem is be belőlük, de attól megkérdezem, hogy melyik lenne a jó. Sajna, a vádlim elég sonkás lett, ami azt illeti, nagy. 172cm, 64kg vagyok. Gondoltam rákérdezek már, hogy melyik "szteroidoktól", tudnák jobban futni, s mellette robbanékonyságot is összehozni. Kajám az helyes, szinte perfect. És gyúrok is, dögivel :) Mert nyáron goznék Németbe, és "aki mer az nyer". Szóval, előre is köszönöm a válaszokat! :-)
2012. febr. 27. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor írok egy kis fejmosást krisi. :)

15 évesen ne koxolj (de úgysem fogadod meg), és szerintem attól gyorsulnál, ha leszálkásítanád kissé magad. A stana kiviszi a vizet majd a porcok közül és nem hiányzik majd neked egy fájós térd, a spiroval pedig óvatosan kell bánni.

Majd a jó kajával és edzéssel gyorsulni fogsz, de legalább te azt írtad, hogy futni és nem azt, hogy szaladni.:)

2012. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem lesz ezek közül más. Sőt, nem is lesz, szóval, akkor maradok a helyes kaja, rendes edzés mellett. De viszont, híztam is has/láb szinten, s ezt le kell adnom, szóval, nehéz lesz megoldani :D
2012. febr. 27. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, mert sokat futsz edzésen, a ch-t vedd vissza egy kicsit, fehérje mehet 3g/ttkg.
2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég visszavettem már a ch-t, ahhoz h ne hízzak :(
2012. febr. 27. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A stanzol-al az a baj, hogy alig van belőle eredeti, metyltestosteron vagy methandienon, mivel sokan a mellüket fájlalják és olyan tömeggyarapodás van mellette, amit eredeti stani mellett lehetetlen. Clenbuterolt nem nagyon hamisítják, elég rendesen felhúzza az aerob teljesítményt, egy s.o.s diéta alatt beszedtem 200-szemet, tapasztalatból mondom. Az a baj vele, hogy kinyírja a szíved, éppen nem 1 kúra, de nem éri meg. Válassz valami legális kiegészítőt, az utóbbi pár évben nagyon jó dolgok jöttek ki ;)
2012. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!