Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni!...

Tanácsot szeretnék kérni! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni. Csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá :) Reggel korán érdemes inkább? Vagy inkább este felé? Ha reggel megyek el futni, akkor egyek előtte valamit, vagy majd csak utána? Először persze kis távot gondoltam, mert annak ellenére, hogy régen rendszeresen futottam, azért kijöttem a gyakorlatból :) Mondjuk itthon rendszeresen tornázom, de hát az mégsem ugyanaz :) Igazából már csak csinosodni szeretnék, meg egy kicsit feszesedni.


A válaszokat köszönöm!


2009. jún. 6. 13:10
 1/4 anonim válasza:

A reggeli futás nagyon jó, reggel ég el a legtöbb zsír és kalória. Ha reggel mész futni mindenféleképpen igyál meg pl. egy pohár tejet! Ha nem szereted, akkor mondjuk zöldteát! Na az ami igazán beindítja a kalória égetést!

A futásról meg annyit, hogy először gyalogolj 2 percet, aztán 4 perc futás...és ezt így fokozatosan. Én így tudom, hogy így lesz eredménye ha kicsit gyalogolsz is. Remélem segítettem valamiben.

Amugy én is rendszeresen futok! :) Csak este! És este is nagyon jó, mert legalább elfáradsz és egy nagyon jót tudsz aludni, és közbe meg gondoskodik a szervezeted a tested formálásról!:)

2009. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél! Köszönöm szépen! :) A tejet pedig nagyon szeretem, szóval azzal nem lesz gond azt hiszem. A zöld teát is megiszom, bár annyira nem a kedvencem. :D
2009. jún. 6. 16:27
 3/4 anonim válasza:

Pedig hidd el az nagyon égeti a zsírt, na de Te biztos, hogy egy csinos lány vagy, nehogy sokat fogyj! :)

Aztán futáás :D :)

Örülök, hogy segíthetttem!

2009. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, akkor lehet, hogy ki fogom próbálni a zöld teát is. Régen ittam, bár nehezen bírkóztam meg vele. De valamit valamiért :) Még egyszer köszi! :D


Szép napot!

2009. jún. 8. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!