Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog látszódni...

Mennyi idő után fog látszódni az eredmény? Egyáltalán jók ezek amiket csinálok?

Figyelt kérdés
vettem egy leg magicet,azzal szoktam naponta 10 percet végigcsinálni.aztán vádlimra 100 lábemelés,100 gugolás,100 hasizom,100fekvőtámasz. ez így elég?? kb mennyi idő után fog látszódni az eredmény? és inkább fogyni fogok vagy izmosodni? :S mert 14 éves lány vagyok,és elég jó husba vagyok :( (170 cm-59 kg) előre is nagyon köszönöm a válaszokat :))
2009. jún. 6. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld magad, és ha látod, hogy nagyon izmosodsz, akkor álljál le, ha nem ez a cél.


Én mondjuk azt csinálnám, hogy ezzel előzném meg a futásokat. Elmennék ezek után futni is egy picit, mondjuk 20 perc.

Na akkor szerintem a formálás mellett, még fogyni is fogsz.


Az étkezéssel lehetne sokat segíteni, és a futás, de amiket leírtál egy helyes étkezés mellett, baromi jó testet csinál neked. Csak figyeld, hogy hova-mennyi izmot szeretnél, és ennek tükrében szervezd meg az edzésedet.


Vigyázzál a hátadra is picit erősítsél többet, mert meggörnyedve lesz a testtartásod. És nyújtsál sokat!!!!

2009. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!