Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok, szerintetek jó ötlet?

Kondisok, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Újra elkezdtem gyúrni, viszont focizom is, és addig nem akarom semmiféle vitaminba, fehérjébe ölni a pénzem, amíg nem hagyom abba a focit, tehát jövő nyárig. Addig csak "tisztán" gyúrnék rendszeresen, heti háromszor. Nincs valami vastag kezem de azért nem is olyan vékony, a mellem elég jó. Tehát szerintetek elég izmos leszek 1 év alatt önerőmből, amire aztán lehet építeni a nagy tömeget? Ártani biztosan nem árt, csak szeretnék eredményt is.
2012. febr. 22. 20:00
 1/7 dirtboy ***** válasza:

attól hogy focizol miért nem lehet vitamint szedni?

fehérje tápkieget nem muszáj inni csak egyél sok fehérjét dús kaját.

2012. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, főleg a vitamint hanyagolni, az mindig kell. Protein is jó lenne, ettől még önerőből építed az izmokat.
2012. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vitamint lehet persze, csak a drágábbakra gondoltam. Megpróbálok figyelni az étkezésre, csak az a baj, hogy a futás miatt nem nagyon fog nőni a kezem.
2012. febr. 22. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő az, csak jó legyen a kaja: [link]
2012. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jól étkezem, és Proteint is szedek, akkor fogok nőni a futástól függetlenül?
2012. febr. 22. 20:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D el is olvasom
2012. febr. 22. 20:09
 7/7 justme123 ***** válasza:

Nem feltétlenül a drágább a jobb. Ez pl. [link] teljesen jó, annyi, hogy konyhai mérleg szükségeltetik.


Az általad megnevezett ,,tiszta,, gyúrás része a protein turmix, c-vitamin és amit még javasolnék az edzés utáni protein turmixba 40-50g szőlőcukor vagy vitargo.

2012. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!