Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nyár elejétől októberig...

Ha nyár elejétől októberig minden nap kijárok 1-2 órát futni akkor sovány leszek?

Figyelt kérdés

17/F

Molett


2012. febr. 19. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ha diétázol is mellette akkor igen
2012. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Lehet, hogy még diéta nélkül is, ez nagyon egyéni.


Nekem pl. 2,5 hónap alatt lement kb. 12 kiló súlyfelesleg ugyanennyi nem futással, csak kocogással, és nem ilyen fiatalon, hanem 29 évesen. És nem is diétáztam mellette, sőt, napi szinten ettem egy kis édességet, hol sütit, hol jégkrémet, mindig mást. Kaja téren sem fogtam magam vissza egyáltalán.

2012. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az szép lenne, ha a sportolók elkezdenének soványodni a futástól. akkor lenne csak tespedés, hiszen a mozgás halálos lehetne.
2012. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát professzor nem leszel, az tuti...
2012. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1-2 órát? Én nem akarok bunkó lenni, de nemrég kezdtem el, futni, teljesen kezdő vagyok. 28 éves, talán a suliba futottam utoljára. de 1-2 órát, még akkor sem tudtam volna futni. Most is kb. 15 percet futok, próbálom fejleszteni magam, kitolni az időt. de ha kezdő vagy, szóval eddig nem futottál aktívan, nem fogsz bírni 1-2 órát. Kérdésedre válaszolva, ha rendszeresen mozogsz, fogyni fogsz. Nekem nem a fogyás a célom, szeretnék kicsit edzettebb lenni, állóképesség növelése a cél...:)
2012. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!