Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatni fog ez nyár közepéig?

Hatni fog ez nyár közepéig?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok. Hízni nemtudok,és nemis vagyok izmos. Egyszóval vékony vagyok..

Kicsit megizmosodni szeretnék,bár kondizni nem szivesen megyek... Szerintetek hatna julius végéig (nyaralásig) ,ha mindennap 2x100 felülés,2x100 hátizom,esetleg pár fekvőtámasz.:D

Ajánlanátok még valamit?


2011. jún. 19. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

mark86


hatna! nagyon elfáradnál!

2011. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mit ajánlok?

Azt, hogy ne legyen büdös a munka. Szeretnél szép hasat, szép feneket, meg satöbbi, de azért a konditerembe nem szívesen jársz le. Nálunk ezt lustaságnak hívják.

2011. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah. jó formát súlyzós edzéssel érhetsz el, ez igaz lesz később is amikor korodból adódóan számítani fog, akkor is lassan.. vagy küzdősportolsz / harcművészkedsz jó pár évig. tovább tart de szép lassan annak is jó hatása van a női testre hmm hmm :) bizony...
2011. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!