Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy hiába van...

Hallottam, hogy hiába van izmos hasunk míg az összes zsír el nem tűnik onnan, nem lesz kockás. Ha csak ilyesmiket ennék attól eltűnne a zsír? Ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Zöldség,gyümölcs,tojás,joghurt,sajt inni pedig csak tejet és vizet innék. Ha hibás akkor írjátok meg, hogy mi a hiba!

És írjatok olyan ételeket legyetek szívesek amit még lehet enni meg italokat is.


2012. febr. 16. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:
És a puffasztott rizs is jó lenne?
2012. febr. 16. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:

ez fogyás téma, és olvass (szerintem jobban) utána!

akkor csökken a zsírod, ha kalória deficittel táplálkozol. én jó tanácsként a joghurtot és a tejet lecserélném húsra. és figyelj oda a mennyiségre! és igen, fogyhatsz ezekkel az élelmiszerekkel is! :)

2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondani, hogy ne annyit egyek amennyivel jól lakom, hanem egy kicsit kevesebbet? :)
2012. febr. 16. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
valamivel kevesebbet, igen. mindenképpen kevesebbet mint eddig. közelítésként olyan 75-80% mennyiséget lehetne mondani, de így már kockáztatom hogy butaságot írok. nyilván nem mindegy, hogy egy kis 45 kilós csak eszik 20%-kal kevesebbet (magyarul 3 falattal kevesebbet) vagy egy 110 kilós testépítő. de úgy nagyjából ez még nem túlzott csökkentés, viszont akár elég lehet fogyáshoz.
2012. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress inkább egy varázsigét
2012. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
nem tűnik el a zsír.csak összesorvad( :) ).amint változtatsz az életmódodon újra feltellik és eltakarja a kockákat.
2012. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!