Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés tervel tudom...

Milyen edzés tervel tudom elérni az összes kockát?

Figyelt kérdés

Régóta elakartam már határozni, hogy kialakítom az összes kockát a hasamon, de most 2 hete jutottam el arra a pontig, hogy el is kezdjem :) segítséget, tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy tudom maximálisan az összes kockát elérni a hasamon ? mert legfelül az első 2 már kezd látszódni, és eléggé "keményedik" is, de valahogy alul nem akar alakulni, és nem is érzem hogy erőltetném edzés közben.


Sokan javasolták a hasprést, mert az elvileg a legjobb, azt csinálom napi van hogy 200-at, reggel , és este 100-at, de valahogy legalul az ágyéknál nem akar "edződni" a rész :) ott van sajnos egy icipici felesleg is, ahogy leülök elég érdekesen néz ki, hogy fentebb izmosodik, meg alakul a kocka, alul meg egy kis felesleg : \


Trükk, tanács, olyan edzés ( leginkább otthonra ) ami minden részt megmozgat ? :)


2012. febr. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg hájas vagy, nem fognak látszani a kockák. Úgyhogy fogyóznod kell. A mennyiségről pedig állj át intenzitásra. Csináljd 15-ször a gyakorlatot, de az legyen nehéz! És végezz többfélét: lábemelés, hasprés, felülés törzsfordítással, stb.
2012. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával és aerob edzéssel (vagy intervallum kardió kb 20-30 perces)tudod a zsírt eltüntetni. Aerob legyen heti 4-szer 40-50 perc szobabicaj, kocogás, ellipszis tréner, stb. Mehet mellé amúgy a hasedzés, de a zsírt nem az viszi le. [link]
2012. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hiába csinálsz akár napi 1000felülést vagy hasprést akkor sem lesz kockás a hasad max csak erősebb. Ha kockás hasat akarsz akkor diétáznod kell és aerob edzést végezni


nézd meg ezt a kisfilmet és megérted

[link]

2012. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszotokat, és a segítséget :)

rájöttem amit fél oldalon keresztül magyaráztam, hogy az alsó hasizomra voltam kíváncsi, amúgy nem vagyok hájas, csak ahogy leülök egy kis "gumi" látszódik, de nagyon elenyésző :) nem sima felületű a hasam végig ez a baj:) ok megfogadom a tanácsotokat, találtam is egy videót az interneten, esetleg ezt is javasoljátok ? :)


http://www.youtube.com/watch?v=tVog4y4Ziww

2012. febr. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!