Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van más is, aki a vízzel teli...

Van más is, aki a vízzel teli kádban talajtorna gyakorlatokat szokott csinálni?

Figyelt kérdés

pl. fejenállás, gyertya (tarkóállás), bukfencek. én ezeket mind szoktam.

Érdekelne, akad-e más is, akinek ilyen eszébe jut.

30/f



2012. febr. 10. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Na ittvagyok. :) (14L)

akkor követem a kérdést, kíváncsi vagyok :D

2012. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
mekkora kádad van? :o
2012. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Nagy a kádad ugye?! :D

Amúgy én az ágyon szoktam.. :)

2012. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hétköznapi, lakótelepi kádról van szó. :)

Ágyon nem olyan érdekes, mert közben bármikor lehet levegőt venni. :D

2012. febr. 14. 15:14
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

5: ne is mondd, ismerem én is azt a kakast, ijesztő egy alak.... Óvatosságra intenélek mindenképp.


Egyébként mit gondolsz, ezek előtt a gyakorlatok előtt szükséges a bemelegítés? 20 perc elegendő..?

2012. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért az 5. és 8. hozzászólót bezárnám egy fürdőszobába és addig nem engedném ki őket, amíg egy jól megszerkesztett talajtorna koreográfiával elő nem állnak. :D

Most vagy azt nem hiszik el h ezeket tényleg meg lehet csinálni, vagy nem tudom :)

2012. febr. 16. 21:39
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Végre valaki aki olyan mint én!Nem hittem volna hogy valaki hódol hasonló hobbinak!

Azzal a különbséggel hogy én az akváriumban szoktam ilyet csinálni a dolgozószobámban.Van egy 670 literes akváriumom és abban szoktam néha fejenállást végezni,meg van amikor bombát is ugrok,de akkor még a festmény is vizes lesz a falon.A szüleim nagyon mérgesek,de azt mondják ez jobb mint az előző hobbim.


42F

2012. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:DDD

Ejnye, azt a festményt levehetnéd a gyakorlatok előtt a falról! Mint pl. ahogy én felveszem ilyenkor a fürdőszobaszőnyeget, hogy ne kelljen utána egy napig szárítani.

Egyébként mikor még az ágyon gyakoroltam a fejállást a falnak, levettem a képet, különben lerúgtam volna. Egyszer elfelejtettem visszarakni és kérdezték, miért vettem le, már nem tudom mit válaszoltam.

Amúgy a kérdés tényleg komoly. De tudom, hogy nagyon viccesen hangzik és nem tűnik teljesen normálisnak.

2012. febr. 17. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Hát... Én a szüleitek helyében szíjat hasítanék a hátatokból! (Főleg a tiédből, Festményes, Kérdező legalább felveszi a szőnyeget.) :)

És minimum pár hétre kicserélném az aksi faunáját p. nattererikre, hogy megtanuld, mi a Magyarok Istene. Hamar leszoknál az új hobbidról, az tuti. (Micsoda egy megátalkodott ebadta kölke... )

Egyébként mi volt a régi? Babot ültettél mindenhova (fogmosópohár, serpenyő, éjjeliszekrény-fiók)?

2012. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

A régi hobbim?Hát elég kínos róla beszélnem,de ha már így rákérdeztél elmondom.Állatokat kínoztam az erdőben és a testrészeiket hazavittem kiszárítani,sőt nemegyszer volt hogy megettem őket reggelire.Anyukám teljesen ki volt idegileg miatta,azt mondta nem vagyok normális.A negyvenedik születésnapomon megígértem hogy keresek egy új hobbit magamnak,akkor még aznap egy kibeleztem egy rókát majd a levágott fejét kalapként hordtam a fejemen egész nap,alulra pedig egy szoros nylonharisnyát húztam és csizmát.Még jóhogy az erdőben nem volt senki arra.

Az akváriumos hobbimat jobban elfogadják,bár titokban a múlthéten egy sügért elevenen széttéptem a fogaimmal,de anya nem vette észre szerencsére különben kikaptam volna!

2012. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!