Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A combomból szeretnék fogyni....

A combomból szeretnék fogyni. Valamilyen zsírégető gyakorlatokat vagy valamit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

elsősorban olyat amit itthon is el tudok végezni.

a válaszokat előre is köszönöm:)


2012. febr. 6. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szobabicaj v. futás.
2012. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, + ellipszis tréner, ugrálókötelezés, lépcsőzőgép stb, heti 4-szer 40-50 perc + diéta.
2012. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lényeg az aerob edzéstípust válassz, zsírt csak ezzel, és csakis ezzel lehet égetni.
2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azt halottam h ettől a mellemből is fogyni fogok..vagy nem?
2012. febr. 6. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
De.
2012. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenből fogysz, mert úgy nem lehet, hogy csak egy területről megy le a zsír, ezt nem tudod szabályozni, nincs helyi zsírégetés sajnos.
2012. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, olyan nincs, hogy innen meg onnan akarok zsírt égetni, a szervezet onnan kezdi el lebontani, ahol neki tetszik.

Sajnos általában a feneket/combot hagyja utoljára.

2012. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! :) nekem ez nagyon bejött,viszont elég durva:


http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg&list=PLpjECyAfrCg..


Többen is elkezdtek beszólni,hogy kezdek hízni,mire elkezdtem enyhén fogyózni,viszont zavart a combom már régóta,hogy dagi...kipróbáltam ezt,én mondjuk minden nap csináltam,és tényleg látható az eredmény...nekem bevált!

2013. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
általában igaz, hogy mindenhonnan fogy az ember, de kis százalékban azért a célzott is működik. Tapasztalat, hogy pl tricepszezéskor a karomrólent el háj, és izmosabb lett.
2022. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!