Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin vagy tesztoszteronszin...

Kreatin vagy tesztoszteronszint növelő?

Figyelt kérdés
Szeretnék izomtömeget növelni. Eddig szálkásítottam, mert rengeteg plusz kiló volt rajtam (30kg) most kb. 10 kg van rajtam még pluszba, ezt szeretném átalakítani. A fehérje alap, csak nem tudom mit vegyek még mellé. Brutal Anadrol vagy CreaTOR? (ha kérhetem, a ne szedj ilyen hülyeségeket típusú válaszoktól kíméljetek)

2012. febr. 10. 21:06
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

én arra lennék kíváncsi hogy mitől szálkásítana egy tribulus készítmény.

na mindegy gondolom te sem tudod.


a kérdésedre pedig csak annyit hogy a tesztoszteron elősegíti az izom növekedést,pl szteridok is tesztoszteron hormonok.

magasabb tesztoszteron szint jobb fehérje szintézis,gyorsabb izomtömeg növekedés.

a tribulus /királydinnye kivonat/ pedig a saját tesztoszteron szintet növeli.

30éves kor alatt szedése felesleges mert akkor egyébként is magas a tesztó szint.

remélem érthetően írtam le,ettől egyszerűbben már nem tudom de itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2012. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd én válaszolok addig is míg dirtboy nem ír. Szóval egy tribulusz semmit nem fog szálkásítani, mert az az étrendedtől és a súlyzós edzés mellé végzett aerobtól, hogy szálkásítasz e vagy nem. Még egy tesztoszteron propionát sem szálkásít magában, aminek kb. ezerszeres hatása van, mint a szinte 0 tribulusznak, nem hogy egy étrend kiegészítő. Hiába nyomsz bármilyen tesztoszteron optimalizálónak hívott vagy zsírégetőnek becézett terméket, étrend nélkül semmit nem ér, de még azzal sem sokat.
2012. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, közben nem láttam, hogy válaszolt dirtboy.:)
2012. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazatok van azt nem lehet mondani, hogy szálkásít.

Viszont azt sem mondanám, hogy tömeget hoz, legfeljebb 30 után amikor meg kell támogatni kicsit a csökkenő tesztoszterontermelést.

23 vagyok és 3-4 évvel ezelőtt próbáltam tribux-et, de szinte semmit sem hatott, csak a szexuális vágyat növelte nagyon, de ennek akkor nem örültem mert nem volt barátnőm. :D

2012. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Így van, tömeget sem hoz, mivel az is étrenden múlik. Kicsit segít 30 feletti korban, én szoktam használni, de ez sem csodaszer. Ami jobban bejött az a DAA (D-aspartic acid).

Van a Scitec-es D-testben is.

2012. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!