Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin vagy tesztoszteronszin...

Kreatin vagy tesztoszteronszint növelő?

Figyelt kérdés
Szeretnék izomtömeget növelni. Eddig szálkásítottam, mert rengeteg plusz kiló volt rajtam (30kg) most kb. 10 kg van rajtam még pluszba, ezt szeretném átalakítani. A fehérje alap, csak nem tudom mit vegyek még mellé. Brutal Anadrol vagy CreaTOR? (ha kérhetem, a ne szedj ilyen hülyeségeket típusú válaszoktól kíméljetek)

2012. febr. 10. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vitaminod van? ha nincs akkor azt vegyél , ha viszont van akkor creatin , de nem creator , hanem sima monohidrate
2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, vitamint eddig is szedtem. :) Köszönöm, jöhetnek még válaszok :)
2012. febr. 10. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azért kérdezem, mert 30 alatt a tesztoszteron optimalizálóknak nincs sok hatásuk, mert a tesztotermelésed még maxon pörög.
2012. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
18, akkor az Anadrol felejtős. Köszönöm. Az első válaszoló írta, hogy monohidrátot szedjek, no de miért? Mi különbség van a monohidrát és a CreaTOR között?
2012. febr. 10. 21:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kíméllek: ÁTALAKÍTANI NEM LEHET BAMMEG!! :)

Vitargo-t vagy waxy maize-t vegyél edzés utánra a fehérjéhez.

2012. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jobban megéri.
2012. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

creator 1,1g kreatin monohidrát jó drágán árulva és agyon reklámozva


anadrol pedig csak ugyan felesleges lenne

2012. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kreatin. A tribulus-félék nem hoznak tömeget, inkább szálkásítanak, és amúgy is inkább 30 után van értelme.
2012. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 dirtboy ***** válasza:

/A tribulus-félék nem hoznak tömeget, inkább szálkásítanak/


ez hülyeség

2012. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves dirtyboy!


Kifejtenéd?


Biztos mindenkire máshogy hat, de én nem vettem észre hogy nagyon hozott volna tömeget.

Bár valamivel nagyobb súlyt tudtam emelni a tribuX-től, tömeget nem sokat tudtam vele hozni. Vágyfokozónak nem rossz amúgy és bajod nem lehet tőle.

Ellenben a PumpFx kreatin elég hatásos tömegnövelőnek bizonyult, egyetlen baj vele, hogy vizesít.

Szerintem ami jó kombináció: Myomax Gain + Pump Fx kreatin + vitamonok (multi és 1000mg C).

2012. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!