Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat tudnék...

Milyen gyakorlatokat tudnék itthon végezni ami gömbölyítené a fenekemet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szerencsétlen alkat vagyok, nagyon lapos a fenekem és ráadásul a csípőm viszont széles és így még feltűnőbb.:( Semmilyen nadrág vagy szoknya nem áll rajtam normálisan mert olyan vagyok mint egy deszka hátulról. Nyárra szeretnék csinosabb feneket, ehhez mik a leghatékonyabb gyakorlatok?
2009. jún. 1. 18:38
 1/3 anonim válasza:
Négykézlábra ereszkedsz, alkartámasz, és derékszögben emelgeted a lábad. jobban nem tudom leírni :D remélem érthető
2009. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen érthető, ismerem is a gyakorlatot.:) Arra lennék kiváncsi hogy mik vannak még ezen kívül és hogy miből mennyit kell csinálni naponta hogy gyors, látványos eredményt érjek el!
2009. jún. 1. 20:19
 3/3 anonim válasza:
nálam hatásos gyakorlat, egy hét múlva látszik az eredmény(persze nem radikális, de észrevehető) a popsidon és a combodon, ha minden nap megcsinálod. első gyakorlat, hasra fekszel, kezedet a combod alá teszed, és "ollózol" függőlegesen a lábaiddal, szóval, mint gyorsúszásnál, ebből 6X 1,5 percet kell csinálni(kis szünettel közte, de ne hűljenek ki az izmaid, mert akkor nem jó. a második gyakorlat kis terpeszben guggolás, és 50 pici elrugaszkodás szintén 6szor. ha ezt megcsinálod egymás után naponta egyszer, akkor már egy hét után látni fogod az eredményt. sok sikert és kitartást hozzá:)
2009. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!