Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom fejlesztése?

Izom fejlesztése?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom a mellizmom fejleszteni? Vmilyen üléssel lehet? Most nem a konditerembe gondolkozom. itthoni célra gondoltam. Vannak sulyzoim nemtudom h valamilyen felüléssel v mozdulattal a mellizmom tudom e fejleszteni?
2012. febr. 4. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasz, fekvenyomás, tárogatás.

Én focizok, és ennyi idő alatt, nekem nincs ilyen problémám.

2012. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

felüléssel mell izmot,jó vicc


fekvőtámaszozz,túlódzkodj

és megfelelő táplálkozás

2012. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazábol én elég sovány vagyok ki is látszanak a bordáim , hát nem annyira , de azért kilátszik és nem is ez a baj hanem a kezemen látszik a soványság igazábol.. a kézfejemnél . ott nagyon nincs semmi... És fekvöböl naponta hány x? este délután v mikor? v lényegtelen?
2012. febr. 4. 10:53
 4/6 dirtboy ***** válasza:

töltsd le a fegyencedzés című könyvet,abban benne van minden ami kell hogy elkezd.

tömegnövelő étrended legyen és majd nem lesz olyan sovány.

2012. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, amugy már nagyon régota szeretnék hizni, amugy elég sokat is eszek naponta, de olyan a szervezetem h egyiknap 5kg val több egyiknap 6kg val kevesebb vagyok, pedig normálisan eszem. Azt mondják lehet vmi allergiám van nemtudom. Még1x köszönöm
2012. febr. 4. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
kamu kérdésnek még poén, de minden testrészre azért ne játszd el
2012. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!