Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell csinálni a Danabol...

Hogy kell csinálni a Danabol kúrát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha ezt itt kérdezed meg akkor már régen rossz.

Egyébként választ ne várj mert, aki erre válaszol az megütheti a bokáját...

Amint tudod ez a szer csak betegeknek való, akiknek az orvos felírta és felügyeli, ha te magadtól elkezded össze vissza szedni nem lesz jó vége.

Mivel tablettás a májadat tropára fogja tenni és a kúra után egy hónappal ugyanúgy fogsz kinézni mint előtte, viszont a májkárosodás az megmarad. Láttam már ilyet. Ameddig a kúra tartott a srác jól nézett ki után a visszaesett.Kicsi vagy te még a koxoláshoz.

Ha majd már 8-10 éve edzel megállás nélkül akkor majd elgondolkozhatsz rajta de addig felesleges. Ha jól használják a szteroidokat (a profik és a hozzáértők)akkor nem olyan vészesek, de akkor sem egészségesek és megjelennek a mellékhatások. HA te csak magadtól netről szedett ilyenolyan információk alapján elkezded borítékolom neked, hogy a májad tropára megy a kúra után nem fog felállni, vagy éppen belehalsz mert emeli a vérnyomást és sok a sz*r danabol/dianabol a piacon úgyhogy sok szerencsét hozzá, de ha érdekel az egészséged vagy az életed akkor NE kezdj bele!

2009. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Ja és ez a legolcsóbb legsz*rabb tömegszteroid, és jócskán hamisítják.

Egyik haver vett egyszer de rosszul lett tőle úgyhogy elment a kedve a további próbálkozástól...

2009. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
nemis igaz, a legnagyobb tömegszemét a napossssssssim a többi csak utána jön :D Egyébként én válaszolok szivesen: végbélen át, napi 3x. jó szórakozást.
2009. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
én is úgy hallottam, hogy végbélen szívódik fel jobban, mert a gyomorsavban elvész jelentős része
2009. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

A naposim/anabol/dianabol ugyan az...

(Az első voltam)

2009. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
hmm akor ez is ugyanaz a román szemét, végülis mindegy nekem egyre megy, de azért kösz az infot :)
2009. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

önmagában a dianabol/naposim/anabol (hatóanyag ugyanaz, márkanév más)

nem ér semmit, ha nincs elég fehérje nem épít be semmit,amúgy is csak kiegészítésként használják,pl deca mellé


napi 15mg elég, viszonylag csekély adag, de ha 40et szedsz az sem hoz többet

8hétnél tovább ne szedd, étkezéssel napi 3x5mgos tabi

kúra után muszáj hcg-t szúrni 3x5000NE, ez visszaállítja a hormonháztartást, de ha eredményt akarsz, szúrj decat winstrollal, vagy a dianabol mellé winstrolt

de ha nem táplálkozol/alszol/edzel jól, ne doppingolj

2009. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
amúgy meg nem értem miért ír ide a sok gyökér, aki nem is ért hozzá
2009. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
35%
A danabolt piramisban kell szedni makszimum 3 ig emelheted egy kura 150db-bol ál.De ha eredményt akarsz kombináld más szteroidokkal .Én sustanonnal csináltam.Ha azt akarod hogy kura után maradjon valami akkor kell 2ampulla HCG (pregnyl)5000 UI amit a hasfalon a pőr alá kell beadni.Ne higy az ilyeneknek hogy nem ál fel a farkad káros hatása van mint minden gyogyszernek.A májadat azért terheli mert a gyomorban nem tud felszivodni ezért a belekben szivodik.Nem tudom honnan szedték hogy a végbélen át kell nyomatni.De ha nincs a hátadmögött jópár év gyorás akkor nemérdemes belevágni.Szerintem kell legalább minimum 40-42-es bicepsz.
2009. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
na figyi mindenki van aki joot is ir meg van aki nem aki azt irta h végbélen keresztül kell az dugja fel magának hát a végbél a legutolso hely ahol kiszarod. tényleg csak az irjon ide aki ért is hozzá. biztos h sok szar létezik de csak az aki bedöl neki. föleg a naposime-nak. aki azt vesz azt át is verték. kiprobáltam az anabolt ,danabolt nekem joot tett 34-es karbol csinált 40 eset a lényeg a sok folyadék.. csak ennyi ha valakinek van még kérdése irjon.. jah és nem ment tönkre semmi ...
2010. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!