Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik azok a zsírégetőszerek,...

Mik azok a zsírégetőszerek, amiket nyugodtan szedhetek, hogy kicsit gyorsabb legyen a fogyás?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mozgok, nem szerekkel szeretnék csupán fogyni.Csak a félreértések elkerülése miatt :)
2009. máj. 23. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
L-karnitines, koffeines cuccból bármi. Legálisan mást úgy sem kapsz.
2009. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azért még van egy pár fajta...

De én kizárólag az L-Karnitint javaslom.

2009. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztatlatom, hogy ezek nem igazán hatásosak, és úgy vagyok vele, hogy a köv. diétában nem költök semmilyen zsírégetőre, inkább a kaját fogom meg jobban, és hozzáteszem a fehérje kerethez azt a pénzt amit erre dobnék ki.
2009. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nagyon jó zsírégető, l kartnin, viszont a bodybuilderek szednek egy bizonyos CLENBUTEROL nevezetű gyógyszert, amit az asztmások is szednek. és asztmás vagyok de nem szedek, viszont mikor gyúrtam szedtem. nagyon hatásos az l karnitinnal együtt. sok kardióval. cska akkor ellenjavalt, ha szívbeteg vagy.

ha nem, megéri utána nézned!

2009. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!