Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A térdem mellett rengeteg...

A térdem mellett rengeteg sok, , háj, , van . Plusz zsirosnak tűnik a térdem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vastagabb csontozattal vagyok megáldva lábban. Már pici babának is extrém vaskos lábaim voltak . Kicsit egybefügg a vádlim a combommal. Ha lefogyok az utolsó dolog a combom. Mire eljutok a combomhoz, nincs mellem, fenekem, derekam arcomon semmi. Nem tudom mit kellene tennem . Ráadásul kicsit laposabb fenékkel is vagyok megáldva. SOS mit tegyek? Próbálkoztam leg magiccal, annyit értem el, hogy a bal térdem egy húzás után fáj :S

Sajnos környékemen nincsenek konditermek, nincs semmilyen foglalkozás ( aerobik vagy zumba vagy gőzöm sincs ) A konditerembe járás biztos drága is . :s arra meg nincs is lehetőségem sajnos. Lábsúlyt is néztem, de azok is olyan drágák. :/


2011. dec. 31. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, ha le akarsz fogyni, akkor diétázni kell. Ha olyan a genetikád, hogy onnan fogysz utoljára, akkor ráb.sztál, de nem tudsz sokat tenni. A diéta mellett kardiózz, és egyébként a súlyzós edzés is sokat segítene...
2011. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
edzeni pénz nélkül is lehet, táplálkozás már pénzbe kerül. azt teheted, amit minden ember: normálisan eszel, kevesebbet és mozogsz. a testalkaton nem lehet változtatni, de hülye is aki nem képes elfogadni a sajátját. vagy beteg, nem hülye.. részlet kérdés.
2011. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Úgy tűnik, hasonló alkatunk van. :) Én is hajlamos vagyok behízni az egész lábamat, volt már nagyon vízilovas térdem... és teljes igazságtalanságnak éreztem, hogy amíg én 57 kiló vagyok, full pufi a térdem, miközben más 75 kilósan is szinte tökéletes lábakon áll... De aztán rájöttem, hogy ez van, ki kell hozni belőle a legjobbat, még ha a mellem teljes elvesztését is jelenti. :D Szinte csak és kizárólag popsira és lábakra hízom (körte alkat), szörnyű, ha felszedek már csak 5 kilót is. Ezért 4 évvel ezelőtt elkezdtem edzeni komolyabban, és olyan hátam lett, ami már ellensúlyozta a széles csípőmet, így nem olyan feltűnő. Megcsináltam az edzőit és mostmár én is tudok segíteni a hasonló és nem hasonló cipőben járó nőknek.

Társaság ilyen helyzetben jól jönne, de egymagad is tudsz edzeni. A futás ingyen van (én heti szinten 3x művelem), futás közben beiktatsz kifejezetten comb, popsigyakorlatokat, egyrészt hihetetlenül megerősödsz (állóképesség, kitartás, izomerő, de nem tömegben!), másrészt elkezdesz fogyni a megfelelő aerob mozgástól. Diétára ügyelni kell! Ne egyfajta mozgást csinálj, mert beleszakadsz, az túlterhelés. Remélem, segítettem.

Üdv.

Edző sorstárs

N23

2012. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!