Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megköszönhetem a hozzáértőknek...

Megköszönhetem a hozzáértőknek a rengeteg hasznos tanácsot?

Figyelt kérdés

Szeretnék köszönetet mondani a szorgalmas válaszadóknak,mert végre,sok év szenvedés után,sikerült változtatni az életmódomon!:D Természetesen az én akaraterőmre is szükség volt,így magamnak is köszönöm!:D


Nagyjából két hete kezdtem el olvasgatni a butábbnál butább kérdéseket,és az azokra érkezett válaszokat...nagyon sok hasznos információt sikerült összeollóznom,így bátran vágtam neki az életmód-váltásnak.:)


Másfél hete egészségesebben táplálkozom,sokat mozgok(bár eddig is sportoltam,de a sok szemét kaja bizony nem volt hasznomra...),és elegendő mennyiségű folyadékot fogyasztok(szégyen,nem szégyen,ezelőtt a napi 1-1,5 litert nem nagyon haladtam meg)...


Tehát másfél hét,de az eredmény elképesztő!

Sokkal jobb a közérzetem,energikusabb vagyok,kitartóbb lettem,szebb a bőröm,picikét formásabb is vagyok...:)


Azt hiszem,hogy nem is tudnám meghálálni a jótanácsokat,hiszen az egészségnél nincs fontosabb,aki kicsit is tiszteli saját magát,az tesz is érte nap mint nap...szóval csak annyit mondhatok,hogy köszönöm-köszönöm-köszönöm mindenkinek,aki ezen az oldalon türelmesen válaszolgat a tudatlan népnek!:D


Remélem,hogy nem gond,ha olyan 1-2 hetente beszerkesztek ide egy hasonló írást,ennyit megérdemelnek azok,akik ismeretlenül is segítettek egészségesebb életet élni!:)


Tiszteletem kedves válaszolók!


2011. ápr. 9. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok és Sok sikert+kitartást! :)
2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
ja és külön pirospont hogy nem a fogyókúra rovatot népszerűsíted! :DD
2011. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves mark86!


Te vagy az egyik jótevőnk!:D


Sport nélkül mit érek én?:D Ez csak természetes,hogy a gyk-nak nem azt az elborult,elmebeteg részét népszerűsítem.:D

2011. ápr. 9. 14:53
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

lassan elkezdhetsz majd válaszolgatni! és 1x csak neked is megköszöni valaki! az se rossz érzés!! :DD

kedves! na ilyet se kaptam még...talán privátba 1x-2x! :DD

már kezdem megszokni a bunkózást!

2011. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem járok azokba a kategóriákba ahova Te szoktál, de a köszönetnyilvánítás legegyszerűbb eszköze ezen az oldalon a zöld kéz. :)
2011. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

na te csak ne beszéld re a szívhezszóló levelekről! jól esik azért a sok koxosnak! :D

neked is nyomtam azért 1 zöldet!

2011. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nos,még sokat kell tanulnom,gyakorolnom,hogy "reflexszerű" legyen ez az élet,de a kezdő lendület megvan,és érzem,hogy a kitartással sem lesz gond.:)Aztán majd jövök és próbálok segíteni a sorstársaknak az élménybeszámolóimmal.:)


A bunkózásnak sose higgy!Akik ilyen jelzőkkel illetnek,bizonyára türelmetlenek és csupán önmagukkal nincsenek jóban.:)Alapjáraton minden ember kedves.:)

2011. ápr. 9. 15:06
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves K G!


Köszönöm,hogy szóltál,majd sűrűbben nyomogatom a kezecskéket!:D

2011. ápr. 9. 15:10
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!!!
2011. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is kedves név nélküli!:)
2011. ápr. 9. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!