Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megköszönhetem a hozzáértőknek...

Megköszönhetem a hozzáértőknek a rengeteg hasznos tanácsot?

Figyelt kérdés

Szeretnék köszönetet mondani a szorgalmas válaszadóknak,mert végre,sok év szenvedés után,sikerült változtatni az életmódomon!:D Természetesen az én akaraterőmre is szükség volt,így magamnak is köszönöm!:D


Nagyjából két hete kezdtem el olvasgatni a butábbnál butább kérdéseket,és az azokra érkezett válaszokat...nagyon sok hasznos információt sikerült összeollóznom,így bátran vágtam neki az életmód-váltásnak.:)


Másfél hete egészségesebben táplálkozom,sokat mozgok(bár eddig is sportoltam,de a sok szemét kaja bizony nem volt hasznomra...),és elegendő mennyiségű folyadékot fogyasztok(szégyen,nem szégyen,ezelőtt a napi 1-1,5 litert nem nagyon haladtam meg)...


Tehát másfél hét,de az eredmény elképesztő!

Sokkal jobb a közérzetem,energikusabb vagyok,kitartóbb lettem,szebb a bőröm,picikét formásabb is vagyok...:)


Azt hiszem,hogy nem is tudnám meghálálni a jótanácsokat,hiszen az egészségnél nincs fontosabb,aki kicsit is tiszteli saját magát,az tesz is érte nap mint nap...szóval csak annyit mondhatok,hogy köszönöm-köszönöm-köszönöm mindenkinek,aki ezen az oldalon türelmesen válaszolgat a tudatlan népnek!:D


Remélem,hogy nem gond,ha olyan 1-2 hetente beszerkesztek ide egy hasonló írást,ennyit megérdemelnek azok,akik ismeretlenül is segítettek egészségesebb életet élni!:)


Tiszteletem kedves válaszolók!


2011. ápr. 9. 14:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok és mint mások,én is sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakban!:-)
2011. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is kedves mrolympia!


Te is sokban hozzájárultál kitörő örömömhöz!:D

2011. ápr. 9. 15:23
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Na hát, ha a bunkóknak köszönöd, akkor nekem is jár, mert naponta 10-szer megkapom ezt a jelzőt. Egyébként van egy BIZTOS módja annak, hogy tudja az ember, hogy itt kik értenek a táplálkozáshoz, diétához stb. A %-uk 60-70 körül mozog, és még véletlenül sem éri el a 80-at :)

Akik 80 felett vannak, azok ezek: "jaj nagyon ügyi vagy, csak már 6 után ne egyél! Sok sikert! Ja, és igyál sok almaecetet!" meg "jaj a Level diéta nagyon jó, ügyi vagy! és olvasgasd a femina.hu-t, jaj sok sikert jaj! puszi" Na őket minden cucuka imádja. Mi meg leírjuk, hogy nyomiságot csinálnak, és talán meg kéne tanulni táplálkozni, aztán jön a lepontozás. Még jó, hogy ez nem változtat semmin :D


Neked sok sikert!!!

2011. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk mrolympia 86%-a nekem értelmezhetetlenül soknak tűnik, pedig ő nem is nyomi :D
2011. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Épp testben,épp lélek...


Hajrá,sok sikert és jó egészséget!

2011. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Titokban a fogyókúra rovatba járkálok és írkálom ezeket a f@szságokat,hogy felpontozzanak!:-)
2011. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16.24 LOL Én most az ezotériában nyomom, mert lassan kitiltanak az oldalról... :D
2011. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Jó ezt hallani, én is hasonló dolog előtt állok.

Szívesen olvasnék arról hogy jutottál el idáig.

2011. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha én is segítettem, akkor igazán nincs mit!:)

Gratulálok és sok sikert a továbbiakban!

2011. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 TOMAtm ***** válasza:
Gratulálok!Sok sikert a továbbiakban is!
2011. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!