Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2x3 kg-os kézi súlyzóval való...

2x3 kg-os kézi súlyzóval való erősítés szerintetek is puncis?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy ismerősöm, hogy a 2x2 kg-os erősítés puncis, ő lány, és neki 2x3,5 kg van otthon. Nekem meg 2x3 kg van, de legalább rendszeresen csinálok vele valamit. Azt kimondottan nem mondta, hogy a 2x3 kg is puncis lenne, csak a 2x2-esre mondta. Szerintetek puncis a 3 kiló? És ha igen, hány kilótól számít egy kézisúlyzó nempuncisnak?
2011. dec. 30. 00:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Lány vagyok, de szerintem is igaza van az ismerősödnek, 3 kilóval én szoktam itthon edzegetni. Egy-két dologra tuti neked is jó, de hogy férfias erősítésre nem, az biztos. Hogy hány kilótól lenne férfias? Ezt rajtad kívül senki se tudhatja, csak te tudod mennyire vagy edzett, milyen az izomtónusod, stb. A barátom 10-15 kilókat emelget, mondjuk ő gyúrni is jár,ott 120-at kinyom fekve. Csak hozzá tudnálak viszonyítani, de annak szintén nem sok értelme lenne. A dolog elvileg függ a korodtól is, az ízületeidtől is.


L/20

2012. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!