Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami küzdősport 16 éves...

Valami küzdősport 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szeretnék valami küzdősportot elkezdeni. A karate és ilyenek nem vonzanak, de pl a box az már inkább. De valami olyan is kellene amivel meg tudom védeni magamat ha megtámadnak, de nagyrészt az a lényeg hogy pl edzésen kiengedhessem a gőzt. Nagyon stresszes vagyok és elég ingerlékeny meg agresszív, le kellene vezetnem valammivel a feszültséget..
2011. dec. 16. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem thai box a kedvenc mer t a lábmunkám nagyon jó és könyököt is imádok használni sztem ezt a sportot nagyon is lehet önvédelemre és utcai harcra egyaránt használni
2011. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

box, thai box, muay thai, savate, birkózás..


ne nevettesd ki magad, a küzdő SPORT-ban te hol látod az önvédelem titkát elrejtve? majd visszahúzzák a kést, mert te tudsz kicsit ütni vagy rúgni? ne reménykedj.

2011. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
maszturbálj!
2011. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi! azért még várok "véleményeket" tanácsokat!
2011. dec. 16. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Jiu jitsu!
2011. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ju Jitsu,Box,Tae Kwon Do,Thai Box,Kick Box,Savate,Birkózás,Brazil Ju Jitsu.


De ha önvédelmet szeretnél akk menj el (jó) Krav Maga,Defendo,vagy Aikido edzésekre.De ami biztos,és én mindig leírom,az a Jeet Kune Do és Kali/Eskrima késharc kombo.Esetleg még Wing Chu/Tzun.

2011. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
2011. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a szanda az megint egy kiba.szott küzdősport, és meg fogják ölni utcán amig ő majd rugdos.

a Carbon meg menjen le egy krav edzésre, és verjen meg 1-2 kravmagást. utána már lehet hogy nem fogja önvédelemnek ajánlani a divatos pénzlehúzó ugrabugrikat. ha tudjuk hogy a késharc és a JKD ad egy harctechnikai alapot utcára, akkor fölösleges gyengébbet ajánlani mellé, a kalival és a jkd-val, wingcunnal én is egyetértek.

2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Küzdősporttal valódi támadókkal szemben nem fogod tudni megvédeni magad, részeg kötekedőkkel esetleg, mert az emberek nagy része úgy üt mintha pacsit adna.

Önvédelemre inkább jujutsu. A karate meg az ilyenek nem vonzanak így gondolom a jutsu sem nm muszáj ezt csinálnod de ne hidd, hogy elég az önvédelemhez az ütés és rúgás váltás.

2011. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aczél, odaírtam,h csakk akkor,ha normális,igazi Krav Maga edzés van.Sztem 1-2 kravos levágna engem késharcban.
2011. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!