Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire kell odafigyelni, és...

Nomy kérdése:

Mire kell odafigyelni, és hogyan kell edzeni, hogy lapos hasam legyen? 24/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Konditermi edzésre gondolsz?
2011. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
naponta 5x egyél keveset.ne telitse a gyomrodat mert akkor kitágul.viz.2l naponta és futás,különbözö haserösitö gyak.ha ezt teszed a hasizaid nem lesznek lazák
2011. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szabad sokat enni de sokat kell hasazni persze minden nap kell csinálni még akkor is ha fáradt vagy és nincs kedved mert lusta vagy ilyenkor jusson eszedbe hogy miért kell hogy megcsináld!!
2011. dec. 14. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Most válaszoltál magadnak? :D
2011. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

=))


En is lapos hasat akarok:P

2011. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbálok odafigyelni az alakomra, de nem olyan egyszerű!

Pár napig minden reggel gyümölcsöt ettem 11:30-ig, utána délben megebédeltem (leves,második),de csak a felét ettem meg,nem nagyon ettem édességet csak ilyen Norbi up date puding,rudi,light termékek! Napi szinten megiszok 1,5-2L vizet.Most meg nehezen bírok ellenálni a finomságoknak és este is azt eszem amit megkívánok. Előtte este nem ettem max egy narancsot vagy egy joghurtot teljes kiőrlésű zsömlével! Segítsetek lécci, milyen étrendet kövessek , hogy formában tartsam magam!

2011. dec. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!