Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Aki el tudta...

Nőtársaim! Aki el tudta kezdeni a futást vagy otthoni egyéb mozgást, az mivel beszélte rá magát?

Figyelt kérdés
pár éve jártam jógára és az angyon jó volt, de elköltöztem és itt senkit nem ismerek a joga számomra lehetetlen időpontban van... egyedül kléne itthon valamit mozogni, vagy futni...látom itt van egy két futó, de félek én a sarkon már kidöglök. tapasztalatok?
2009. máj. 17. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dvd-s aerobikok váltak be. Kell egy két-három hét, amikor az ember csak azért is kitartóan csinálja heti háromszor, hiába teste-lelke nem kívánja, aztán újra lendületbe jössz, és már hiányzik a mozgás. Ha neked tetszett a jóga, azt is csinálhatod otthon a szőnyegen, pláne hogy már jártál és ismersz jó pár ászánát.
2009. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én is otthon dvd-re edzek, mert számomra sokkal jobb nyugottan egyedül és közben ki is kapcsolódom. A futás az nekem sem megy.Azért vagyok kitartó, mert szeretnék csinos lenni és ez motivál!
2009. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én mindig zenére futok, készítek egy jó kis listát pörgős számokból és arra indulok el futni. :)
2009. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor elég neked heti 4X60 perc tempós séta. Az csak menni fog...
2009. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az lebegjen a szemed előtt, hogy mit fogsz elérni vele. Én így vagyok aerobik órán, mikor már iszonyatosan fáj a lábam, akkor elképzelem magam karcsúbban, és akkor erőt veszek magamon és megy, vagy pedig a zenére figyelek. A zene mindenre megoldás :)
2009. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én nemrégen kezdtem el futni és rájöttem, hogy a legjobb mozgás :)Én is jó pörgős zenére szoktam, tehát agyilag teljesen kikapcsol, ráadásul az is tök jó, hogy kint vagyok a levegőn és nem utolsó sorban kihívásnak sem rossz :) Én ezen a héten teljesítettem az első körömet a Margitszigeten és szerintem növeli az ember önbizalmát, ha az ilyen jellegű céljait is tudja teljesíteni. Tehát tessék minél hamarabb mozogni, mert testileg-lelkileg erősít :) Hajrá! ;)
2009. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a buzdításokat, ez is egy lépés.
2009. máj. 18. 10:05
 8/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Tűzz ki magadnak kisebb célokat, ami mindig előre visz, hogy most körbefutom ma egyszer a háztömböt, vagy a pályát, vagy ligetben, vagy ami van a közeletekben, aztán következőhéten mér kétszer, vagy ahogy kényelmes melyik mekkora, mondjuk sportpályán 400 m-es körból kezd 3-4-gyel és növeld, Jó érzés lesz, amikor tudod növelni, hogy elérted a kitűzözz célodat. Zenére tényleg nagyon jó mindent csinálni! Nekem van itthon taposógépem, beteszem a fülhallgatót és arra ritmusra 45 percet végig csinlom naponta kétszer! És jól is esik! Tényleg csak elhatározás kérdése, aztán meg az is jól esik, hogy beleférek egy pár számmal kisebb ruciba :D ! MEg sokkal jobban érzem magam moszgással,mint mozgás nélkül.

Kitartás! Könnyű mondani, de nagyon nehéz megcsinálni! Próbálj ismerkedni hátha futna veled valaki! AZ is jó!

2009. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! én vettem egy jó fürdőruhát. tök jól néz ki meg minden csak nem kellett volna megfordulni a tükörnek háttal. Megláttam a narancsbőrt és belegondoltam ha megyünk strandra milyen rossz lesz a sok jóalakú csaj közé kimenni a barátommal ilyen seggel :( úgyhogy elmentem kocogni.futni nem csak kocogni.És tényleg az a jó ha célokat tűzöl ki magad elé:)
2009. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Nagyon kecsegtető, ha már gondolkodsz rajta, nem pedig azt mondod, hogy "áh, el kéne menni csinálni valamit". Annyi ilyen ember van, és ők azóta is ugyanúgy néznek ki. Hiába vékony a csaj, egyszerűen szerencsés alkata van, viszont az edzőteremen két perc alatt kidől, mivel sosem mozog.


Én másfél éve futok rendszeresen, 2 vagy 3 naponta, a közbülső napokon aerobic, spinracing vagy sima biciklizés kinn. Sokan mondták már rám, hogy őrült vagyok, hogy ennyit edzem. NEkem erre az a válaszom, hogy egyszerűen csak hízékony. És ha Te is ilyen vagy, akkor hajrá, indulás futni.


Futni nehéz, elismerem, hogy bár nem egy kombinált dolog, számomra mindenfajta edzésnél komolyabb és nehezebb. Nincs az az aerobic óra, amely durvábban olvasztaná le a zsíromat. De azért a futás csodás érzés is, mikor belejössz, ráérzel úgymond, akkor már kívánod, érzed, hogy a tested és az immunrendszered nagyon erős lesz tőle, a tüdőd hatalmasra tágul és sose érzel hideg lábacskákat. :)


Én úgy vettem rá magam, hogy közel 70 kilót nyomtam, és már szégyelltem a pofámat. Meg egy pasi miatt is - meg akartam mutatni... Sikerült, de aztán másnak mutattam az eredményt. :)


Sokat írtam, hát igen, az edzésről szeretek beszélni nagyon, kevés egészséges szokásunk van, de ez a legfontosabb.


Minden jót kívánok és kitartást a futáshoz.

Fanni

2009. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!