Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika beszélte rá Gombit...

Szandika beszélte rá Gombit hogy Alekoszt vigye párbajozni?

Figyelt kérdés
Gombi azt mondta elbizonytalanodott az utolsó percekben, hogy Jerzy vagy Alek. Ekkor Szandika odament hozzá, és szinte könyörgött neki, hogy Alekot vigye. Most hogy lehet valaki ennyre gerinctelen? Ennyire azért Alek nem bántotta meg!
2011. febr. 24. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt sem tudom, hogy Alek mivel bántotta meg. Lemaradtam, vagy nem tudom, de csak lestem, hogy hogy fordulhatott ennyire ellene, hogy a saját rajongótáborát is buzdítja, hogy Gombira szavazzanak, hisz az első 3 hónapban elég jól elvoltak Alekosszal, Gombival jóval kevesebbet beszélt. Az egy dolog, hogy mindenkivel barátkozik, de hogy most ennyire Alek ellen legyen, az már gusztustalan.
2011. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem nincs a világon olyan ember aki tudná szandika miért rágott be ennyire alekoszra. méghozzá azért mert semmi értelmes oka nincs rá.
2011. febr. 24. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert a Szandika egy értelmetlen,buta nő!

Ennyi....

2011. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon bírtam Szandit, egészen addig, mielőtt a cigány és Olivér kimentek párbajozni, mert akkor már kezdett átállni a többiekhez. És egyre jobban látszik, hogy olyan mint az anikó, ott nyal, ahol erősnek érzi a csapatot.

Szerintem Gombi amúgy is az Alekosz, Éva vagy erzsike közül választott volna ellenfelet.


Remélem Alek megy vissza.

2011. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem Szandika beszélte rá/könyörögte ki... Gombi kiakar menni, vagy a legerősebb ember ellen akar visszamenni, akkor miért tett volna Jerzyre... Amúgymeg Szandika jóba van Jerzyvel, miért mondta volna h: Hmm hívd ki a Jerzyt... ?
2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bőven benne volt a keze Szandikának is . Annyira megutáltam ezt a Szandikát pedig a kedvencem volt. Pff

rohadt bicikli belső szájú..

2011. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!