Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy fekvőtámasz...

Mit csináljak hogy fekvőtámasz közben ne csak a vállamat és a tricepszet érezzem hanem a mellemet is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 13:39
 1/4 lulu77 ***** válasza:
Menj mélyebbre mint sima fekvőnél tudsz- itt a kreativitásod szab határt csak, én 3db székkel oldottam meg -, vagy csináld szélesen. Akkor a melleidet fogod jobban érezni..
2011. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. és ha kombinálom húzódzkodással,tolódzkodással stb,valamennyit izmosodhatok,vagy ahhoz csak súlyzó a jó?
2011. dec. 10. 14:09
 3/4 lulu77 ***** válasza:
Valamennyit izmosodhatsz, de ez a kajálásodtól is függ. Egy úszó testalkatát elérheted saját testsúllyal is, többet nem hinném.. De itt is, mint a súlyzós edzésnél az a lényeg, hogy ne csinálj pl 100 fekvőt, hanem ha már tudsz 3*20 szabályosat - 2 másodpercig le, 1 másodpercig ott tartod magad lent, majd 2 másodpercig fel, a húzódzkodásból, tolódzkodásból is így kell -, akkor nehezíts. Egyre feljebb rakod a lábad, egy kézzel csinálod stb.. Ajánlom a FegyencEdzés című könyvet neked, 6 féle saját testsúlyos gyakorlat van benne 10 lépcsőn át - kezdő fokozattól a mesterlépésekig -, én Február óta csinálom, és elég jó erőben érzem magam.. Ha érdekel a dolog írj PÜ-t nyugodtan, szívesen válaszolok - már ha tudok.. :D
2011. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szélesebben csináld és engedd le a tested amennyire tudod.
2012. jún. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!