Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiegészítenétek a tömegnövelő...

Kiegészítenétek a tömegnövelő étrendem? +Ajánlanátok jó tömegnövelőt? Fél év alatt szeretnék felszedni 5kilót

Figyelt kérdés

18/f vagyok 188cm 70kg

Heti 6-szor tudom követni, szombaton sajnos a kevés szabadidő miatt nem tudom


1.étkezés/Reggeli 10dkg zabpehely joghurttal vagy 3 tojásfehérje

2. étkezés/Tízórai általában egy szendvics amihez csirkemellsonka van

3.étkezés/Ebéd Ilyenkor azt eszem ami van ez általában húsféleség körettel ami rizs vagy tészta

4.étkezés 1,5órával edzés előtt 19:30-kor 10kdg csirkemell+10dkg rizs vagy 10dkg halfilé+tészta

5.étkezés Közvetlenül edzés után 10dkg csirkemell+rizs vagy hal+tészta

6.étkezés kb. 23:00-kor 10dkg túró


Tehát így szoktam étkezni, és ha tudnátok esetleg korrigálni, hogy meglegyen a napi ch meg protein mennyiség. Bár gondolom nincs meg és ehhez kéne valami tömegnövelő edzés utánra


2011. dec. 8. 16:35
 1/5 dirtboy ***** válasza:
hát én nem fogom számolgatni a kajád menyiségét viszont edzés utánra nem árt ha veszel tejsavót meg dextrózt.
2011. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
brutal remek tömegnövelő , vagy ott van a jumbo is
2011. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálsz builderre, ott van étrend tervező, kiszámolhatod a mennyiségeket.


Amúgy ha nagyon muszáj a szendvics, akkor teljes kiőrlésű kenyérből legyen, de jobb lenne a tojás olyankor (mehet több is 3 fehérjénél).

Ezenkívül minden tiszta, csak telítetlen zsírt tegyél még be valahova.

2011. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kg-onként mennyi fehérjére és szénhidrátra van szükségem?

2g/tskg és 5g/tskg, ugye?

2011. dec. 10. 16:03
 5/5 dirtboy ***** válasza:

igen,ch az mondjuk egyénfüggő,az 5g csak egy átlag adat,ha nagyon zsírosodsz akkor csökkenteni kell ha pedig nem akar jönni a fejlődés akkor pedig növelni

az étrendedben nem látok zöldségféléket,rakjál bele ha nincs

2011. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!